KİPTAŞ’ın 4. Gayrimenkul Müzayedesinde 43 dükkan ve 20 konut satışa sunuluyor..

0

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı şirketlerden İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KİPTAŞ), 43 dükkan ve 20 lüks konutu 27 Ekim 2020 Salı günü saat 14:00’te KİPTAŞ Genel Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek müzayede ile satışa sunuyor.

2019 yılının Ekim ve Aralık aylarında, 2020 yılının ise Mart ayında toplam üç kez halka açık müzayede gerçekleştiren KİPTAŞ, “4. Gayrimenkul Müzayedesi” kapsamında bu kez dükkanların yanı sıra ilk kez konutlar da açık artırma yöntemiyle yeni sahipleriyle buluşacak.

Katılımcılar www.kiptas.istanbul internet sitesi üzerinden canlı yayınlanacak açık artırmaya dünyanın her yerinden online teklif verebilecek.

Müzayedede satışa çıkacak dükkanların fiyatı; 206 Bin 500 lira (Kdv Dahil) ile 7 Milyon 145 Bin lira (Kdv Dahil) arasında geniş bir yelpazede bulunuyor.

Müzayede kapsamında satışa çıkacak ve yüksek standartlarda yaşam vadeden Referans Başakşehir Vadi projesindeki 20 konutun fiyatları (118 m2) 1 Milyon 522 Bin lira (Kdv Dahil) ile (188 m2) 2 Milyon 511 Bin lira arasında (Kdv Dahil) değişiyor.

Gayrimenkul yatırımcılarının en gözde noktaları arasında yer alan ve ulaşım yollarının kesişim noktasındaki Referans Başakşehir projesindeki 15 dükkan da KİPTAŞ, “4. Gayrimenkul Müzayedesi’nde alıcılarını bekleyecek.

Dükkan ve konutlara peşin ya da %40’ı peşin, kalan bakiye ise satış vaadi sözleşmesi imzalandığı tarihten itibaren her altı (6) ayda bir, %7 oranında vade farkı uygulanarak 36 ay taksitle sahip olmak mümkün.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin