KİPTAŞ şantiyelerinde son durum..

0

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, 6 ekim çarşamba günü İzmit, Tuzla ve Pendik şantiyelerini, 7 ekim perşembe günü de Silivri, Bağcılar ve Eyüpsultan’da devam eden projelerin şantiyelerini ziyaret etti.

Genel Müdür Kurt; ilk olarak 28 Aralık 2020’de temeli atılan, 143 konut ve 5 ticari birimden oluşan KİPTAŞ İzmit Çınar Evler şantiyesini ziyaret etti. Seri imalatın başladığını duyuran Ali Kurt, “İzmit Çınar Evler sosyal konut projemizin şantiyesindeydik. Sahada örnek daire, cephe ve çatı imalatları ile malzeme renkleri için son rötuşları yaptık. Artık seri imalat başladı.” dedi.

Kurt’un teknik ekiple ikinci durağı, 31 Mayıs’ta temeli atılan KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler şantiyesi oldu. 158 bağımsız birimden oluşan projenin ilerleyişi hakkında bilgi veren Genel Müdür, “Tuzla Meydan Evler projemizde imalatlar devam ederken, örnek daireyi oluşturmaya başladık. Sahada ekibimizle birlikte seçimleri yapıyor, süreçleri hızlandırıyoruz.” İfadelerini kullandı.

6 ekim çarşamba günü son olarak Pendik’te gerçekleşecek ve duyurusu yakın zamanda yapılacak olan kaynak geliştirme projesi sahasını ziyaret eden Ali Kurt, “Pendik’te uygulayacağımız kaynak geliştirme projesi için sahadaydık. Şantiye alanında hafriyat devam ederken, eş zamanlı olarak geoteknik çalışmalar başladı.” dedi.

Ali Kurt, 7 ekim perşembe günü ilk olarak Silivri’de 1446 bağımsız birimden oluşan KİPTAŞ Silivri 4. Etap Konutları’nı ziyaret etti. Projenin ilerleyişi yakından takip eden Kurt, “Silivri 4. Etap Konutları projemizde binalar ortaya çıktı, artık çevre ve peyzaj öğelerini seçiyoruz.” açıklamasında bulundu.

Teknik ekip ile ziyaretlerini gerçekleştiren Ali Kurt’un ikinci durağı; 250 bağımsız birimden oluşan kentsel dönüşüm projesi KİPTAŞ Bağcılar Kiraz Evler şantiyesi oldu. Durum değerlendirmesinde bulunan Kurt, “Bağcılar Kirazlı Mahallesi’ndeki dönüşüm projemizde inşaatı hızlandırdık. Çalışmaları hızlı ve dikkatli şekilde yürüttüğümüz sahada, teknik ekibimizle kontrolleri gerçekleştirdik.” ifadelerini kullandı.

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt’un şantiye ziyaretlerinde son durağı, Eyüpsultan Yeşilpınar mahallesinde 678 bağımsız birimden oluşan kentsel dönüşüm projesi KİPTAŞ Eyüpsultan Yeşilpınar Evleri şantiyesi oldu. Projenin ilerleyişini kontrol eden Kurt, “Eyüpsultan Yeşilpınar Mahallesi’ndeki dönüşüm projemizin şantiyesindeydik. Etaplar halinde devam eden yapım sürecini yerinde değerlendirdik.” dedi.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin