Kadir Yılmaz: “MESA Çubuklu 28’in sol tarafı orman, sağ tarafı boğaz manzarasına hakim”

MESA'nın Beykoz’da ikinci projesi olan Mesa Çubuklu 28'in satışa sunulduğu lansman toplantısının ardından Satış ve Pazarlama Koordinatörü Kadir Yılmaz emlakdream.com'a proje hakkında bilgiler verdi.

0

MESA; Çubuklu 28’de, geleneksel Mesa kalitesini ve yüksek standartları ile buluşturarak ayrıcalıklı yeni bir yaşam alanı oluşturuyor.

Mesa’nın Yüksel İnşaat ile birlikte geliştirdiği proje inşaatı yüzde 50 seviyesinde  tamamlanmış olup yüzde 30’unun da satışı gerçekleşmiş durumda olduğunu ifade eden Kadir Yılmaz; 80 konutluk projede 80 ile 400 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 1+1’den 4+1’e kadar 50 farklı tipte daire bulunduğunu, projenin sol tarafının orman, sağ tarafının da boğaz manzarasına hakim olduğunu söyledi.

Beykoz’daki ilk projeleri olan MESA Orman’ı mayıs ayında satışa çıktıklarını ve 129 dairelik projenin bugüne kadar yüzde 49’unun satışını gerçekleştirdiklerini açıklayan Yılmaz; yaz aylarında ön satışa çıkardıkları Bodrum projesinin yüzde 30’luk kısmının da iki aylık süre içinde tamamlandığı bilgisini aktardı.

Projede konut teslimlerinin Ekim 2019’da yapılacağını belirten Kadir Yılmaz, fiyatların  1.359.000 TL ile 4.493.000 TL arasında değiştiğini ve halihazırda yüzde 30’u satılan projede ödeme koşullarının müşterilerin kendi ödeme planları çerçevesinde oluşturulduğunu kaydetti

Mesa’nın kısa vadede başlayacağı projeler hakkında açıklamalar yapan Yılmaz; 2019 yılında hayata geçirmeyi planladıkları Antalya projesinin geliştirme sürecinin devam ettiğini, Maltepe’de de yeni bir proje başlayacaklarının bilgisini verdi.

“Doğru yerde doğru ürünü  doğru fiyattan gerçekleştirdiğiniz zaman müşteri oradaki bu fırsatı algılıyor.” şeklinde sözlerine devam eden Kadir Yılmaz “Bu sektörün bileşenleri arasında aramızda en zeki olanı müşteri, en doğru kararı veren o, parayı veren o, İhtiyacını en iyi bilen o. Dolayısı ile onların beklentilerine yönelik olarak hem ürün hem de ödeme koşulları  fiyatlama olarak uygun ürünlerle karşılarında olmaya çalışacağız” dedi.

Ulaşım olarak rahat bir bölgede yer alan proje; Riva yolunun başında  Fatih Sultan Mehmet köprüsüne  5 dakika mesafede ve Çubuklu İstinye feribotuna da yakın mesafede yer alıyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin