Kaan Yücel: “Konut her daim doğru yatırım”

İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Beyoğlu'nun Piyalepaşa semtinde Polat Holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesinde konut teslimleri başladı.

0

Türkiye’nin özel sektör eliyle gerçekleşen en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul‘da ilk etap teslimleriyle birlikte 220 dairede yaşam başlarken bu yıl sonuna kadar her ay peyderpey yapılacak yeni teslimlerle birlikte 500 civarında konutun teslimlerinin yapılmış olması planlanıyor.

Projede yapılan konut teslimleri ve projenin geldiği son durum hakkında bilgiler veren Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel; projenin kentsel dönüşüm olması nedeniyle proje başlamadan önce ilk başlarda çok uğraştıklarını, sonra inşaatın her detayıyla ayrı ayrı ilgilendiklerini, haziran ayından itibaren de konutları teslim etmeye başladıklarını belirterek “Şimdi burada aileler yaşamaya başladılar, önümüzdeki dönemde de yeni aileler taşınmaya devam edecek. 2019 sonuna kadar bütün konut grubunun teslimlerini tamamlamış olacağız. Şimdi bunun haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

Piyalepaşa İstanbul’un şehrin merkezinde bir proje olduğuna dikkat çeken Yücel; “Bu kadar merkezde olunca şehre uyumlu bir şeyler yapmak gerekiyor, biz de şehrin buradaki mimarisine uygun, özellikle de Piyalepaşa Camisi mimarisine uygun çözümler sunduk” diyerek “Dolapdere, Kağıthane ve Piyalepaşa çok hızlı bir değişim içinde. Piyalepaşa semti son dönemde hepsinin önüne geçti, bizim projemiz de buna çok katkı sağladı” şeklinde sözlerine devam etti.

Proje dahilinde herkese uygun bir ödeme planı sunabildiklerine dikkat çeken Yücel; “Dövizin artışına bakmadan konutun her daim doğru bir yatırım olduğunu düşünüyoruz, buna uygun olarak gelen herkese de uygun ödeme imkânları sunabiliyoruz. Stüdyo daireden 4+1’e kadar her metrekareye, her aileye, her keseye uyan dairelerimiz var” diyerek bunu da geliştirdikleri uygun ödeme koşullarıyla desteklediklerini söyledi.

Ödeme koşulları olarak 60 ayda 0.98 faizle konut kredisi kullandırdıklarını aktaran Kaan Yücel, aynı zamanda firma bünyesinde 36 aya kadar vade farksız ödeme planları da uygulayabildiklerini kaydederek burada konut alıcılarına ara ödemelerle, bir takım farklı ödemelerle çeşitli ödeme planları hazırladıklarının altını çizdi.

“Kentsel dönüşümde büyük tecrübeler kazandık, bu konuda en iyi durumda olan firmalardan bir tanesiyiz” açıklamasında bulunan Yücel “biz buradaki bilgi birikimimizi önümüzdeki dönemlerde de sürdürmeyi düşünüyoruz” diyerek önümüzdeki dönemlerde yeni kentsel dönüşüm projelerine girebileceklerinin mesajını verdi.

Alışveriş sokağında öncelikle temel ihtiyaç olan hizmetleri sunan; bakkalı, manavı, kuaförü, eczaneyi bu sene içinde burada açmış olacaklarını dile getiren Yücel; otel ve ofislerin olduğu kısımları da 2020 içinde tamamlayacaklarının bilgisini vererek sözlerini tamamladı.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin