İzmir Alsancak’ta yeni proje: ALLSancak

Emlak Konut güvencesiyle Pekintaş Yapı & Burakcan İnşaat ortaklığı tarafından hayata geçirilecek olan Allsancak projesi bölgenin en büyük projesi olacak.

0

Emlak Konut GYO’nun İzmir’de tarihi Alsancak Garı’nın arkasında, Alsancak Stadyumu’na komşu eski Tariş fabrikalarının olduğu yerdeki arazisi üzerinde; Pekerler Grup bünyesinde gayrimenkul projeleri geliştiren Pekintaş Yapı ile Burakcan İnşaat iş birlikteliğinde inşa edilecek olan ALLSancak projesi yanyana 5 parselde 78 bin 500 metrekarelik bir alan üzerinde yükselecek.

36 ayda tamamlanması planlanan, 2.2 milyar liralık yatırım değerine sahip proje ile ilgili bir açıklama yapan Pekerler Grup Genel Koordinatörü Özgür Peker; İzmir’in kentsel dönüşüm hariç her yıl 35-40 bin civarı konut ihtiyacının olduğunu söyleyerek “İzmir Türkiye’nin en önemli ve en hızlı gelişen kenti olmaya aday, potansiyeli çok yüksek bir kentimiz. Yapımı devam etmekte olan otoyolun 2019’da bitmesi ile büyükşehirlerin kesişme noktası olacak. İstanbul’dan üç saatte İzmir’e ulaşılırken Ankara-İzmir hızlı tren hattı da sınırları kaldıracak. İzmir, Knight Frank Global Residential Cities İndeksi’nin araştırmasına göre dünyada emlak fiyatları en çok artan şehirlerarasında geçen yıl yüzde 18.5 oranı ile ikinci sırada yer aldı. Nitelikli göçün artması, her geçen gün artan proje sayısı, yükselen değer artışı ile İzmir yatırımcının da yüzünü güldürecek.” dedi.

Pekerler Grup konut projelerine Allsancak ile ilk adımı atıyor

Bugüne kadar hastaneler, alışveriş merkezleri, ticari binalar, üniversite kampüsleri, eğitim kompleksleri, spor kompleksleri, sanayi tesisleri, altyapı işleri, istinat yapıları, otoyollar, tüneller, viyadükler, restorasyon işleri ve sosyal tesisler inşa eden Pekerler Grup konut projesi üretimine ilk adımı Allsancak projesi ile atıyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin