Durbakayım: “Konutta eksik parça tamamlandı”

İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, GYODER ve KONUTDER'le ortaklaşa başlattıkları yüzde 20 indirim kampanyasıyla eksik parçanın tamamlandığını söyledi.

0
İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, GYODER ve KONUTDER’le ortaklaşa başlattıkları yüzde 20 indirim kampanyasıyla eksik parçanın tamamlandığını söyledi.
Durbakayım, yazılı açıklamasında, İNDER olarak GYODER ve KONUTDER’in “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye kazanacak” sloganıyla başlattığı kampanyasının sektöre pozitif katkısı olacağını belirtti.
Durbakayım, konut satışlarındaki yüzde 18’lik KDV’nin 8’e indirilmesiyle sağlanan avantajın, ofis ve iş yerlerine de uygulanmasının, devlet tarafından sağlanan teşvik paketinin en önemli eksik parçalarının da tamamlanması anlamına geldiğini dile getirdi.
Özellikle dünyanın finans merkezi olarak adlandırılan İstanbul’da yoğunlaşan ofis yatırımlarındaki durgunluğun açılmasında çok önemli bir hamle olduğunu aktaran Durbakayım, “Diğer taraftan yüzde 0.98 faiz, yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinattan oluşan GYODER, İNDER ve KONUTDER kampanyasındaki yoğun ilgi ve artan satışları göz önünde bulundurduğumuzda, kampanyaya katlan 41 markalı konutun hedeflediği yaklaşık 3 milyar liralık satış rakamının 8-9 milyar liraya çıkacağını düşünüyoruz.” diye konuştu.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin