İnşaat ve gayrimenkul sektöründe tamamlayıcı marka birlikteliklerinin hız kazanma zamanı geliyor

Gayrimenkul proje pazarlaması ve satışı konusunda sektörün deneyimli ismi Bilge Özdemir "inşaat ve gayrimenkul" sektöründe ön gördüğü "Tefriş - Dekorasyon - Teknoloji - Hizmet" marka birlikteliklerine yönelik değerlendirmelerini ve geleceğe yönelik beklentilerini emlakdream.com için kaleme aldı.

0

90’lı yılların inşaat ve gayrimenkul sektörü trendlerinde “kaba ve kısmı ince inşaat” olarak teslim edilen konut standartlarında aradan geçen süre içinde önemli gelişmeler sağlandı.

Bu teslim standartlarında öne çıkardığımız pazarlama argümanı “kendi zevkinizi” yansıtın oldu.

Yıllar ince artan rekabet ortamı içinde “genel kabüle göre standart zevk” kavramı müşteri lehine teslim standartları oldukça geliştirdi. 4 duvar teslimden mutfak, mutfak yetmedi beyaz eşya… Klima, Portmanto… Dolaplar, duşa kabinler, kartonpiyer, ışık bantları, jakuzi,panjur.

Şimdi sırada; son dönemin yükselen trendi, teknoloji kullanımı ile  “akıllı evler” ve “kahverengi eşyaların” teslim standartları geliyor. Bu standartların; otel consierge hizmetleri ve hastane ilk yardım/ bakım hizmetleri ile desteklenmesini öngörüyorum.

Beyaz Eşya, Kahverengi Eşya, Mobilya, Ev Aksesuar ve Akıllı Ev sistemlerinin tefriş ve dekorasyonları ile hizmet gruplarının birlikteliklerine şahit olacağımız günler hızla geliyor.

Bu birlikteliklerde “inşaat firma / proje ve tamamlayıcı firma-marka” değerlerinin iletişim ve üretim işbirliğini izlemeye hazır olun.

Önerim bu birliktelikler için; akıllı ev sistemlerinden… Hastanelere; beyaz eşya üreticilerinden… Kahverengi eşya üreticilerine; mobilya sektöründen; iç dekorasyon üreticilerine şimdi inşaat ve proje geliştiricilerin kapılarını daha güçlü çalma zamanı.

Emlakdream ailesi ve takipçileri ile islam aleminin Ramazan Bayramını kutlar sevgi ve saygılarımı sunarım.

Bilge Özdemir

Marketing and Sales Solution Partner of Real Estate Projects
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin