23 Nisan 2024 Salı
Ana SayfaSektörden Haberlerİhlas Evleri'nin 2'nci Etabında Anahtar Teslimi

İhlas Evleri’nin 2’nci Etabında Anahtar Teslimi

Anahtar teslim törenine Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı İskender Tunç, Projeyi yapan Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, Pazarlama Koordinatörü Ahmet Birpınar , İzmir Temsilcisi Naci Koç, Manisa Temsilcisi Muammer Akman, daire sahipleri ve  bölge halkı katıldı.
Daire alanlara hayırlı olması temennisinde bulunan Turgutlu Belediye Başkan İskender Tunç, Huzurlu İnşaat ailesine Turgutlu’ya kazandırdıkları tesisler için teşekkür ederek yatırımlarının devamı temennisinde bulundu.

Huzurlu İnşaat’ın erken teslim ve güven ile anıldığını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı; ''Her projemizde  vatandaşımızı ev sahibi yapıyoruz , ayrıca her şantiyede  kendimizle yarışıyoruz ve bize verilen zamandan evvel vatandaşlarımıza dairelerini teslim ediyoruz . Kaliteden asla taviz vermeden projelerimize devam ediyoruz . Aynı mahallede 64 dairelik 1. etabın anahtarlarını geçen yıl teslim ettik ve örnek bir site haline geldi . Bugüne kadar Türkiye genelinde 31 tesis , 1802 dairenin anahtar teslimini gerçekleştirdik . Ayrıca 1100  dairelik devam eden projelerimiz tüm hızıyla sürüyor. Amacımız devam eden projelerimizi bir an evvel tamamlayarak sahiplerine ulaştırmak. Huzurlu İnşaat’ın başarısının altında güler yüz ve tatlı dil var. Tenkit, sertlik ve kızma asla ve asla yok'' dedi.
 
Türkiye’nin dört bir yanında biten projelerin yanında , Turgutlu’nun dışında , İstanbul , Kütahya  ve Samsun projelerinin de devam ettiğini, bunları da en kısa sürede tamamlamayı hedeflediklerini ifade eden Bıyıklı, ''Vatandaşlarımızı en modern ve kaliteli evlerde ağırlamanın mutluluğu içindeyiz. Anahtarlarını teslim ettiğiz bu tesisimizin hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum'' ifadelerini kullandı.

PROJE BİLGİ FORMU

Gökhan Bahadır
Gökhan Bahadır
1980 Bursa'nın İnegöl ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaöretim ve lise hayatını İnegöl'de tamamladıktan sonra üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 2011 yılından bu yana Emlakdream.com'da gece editörü olarak görev almaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI