Hezarfen Konutları nerede?

Vefakar Yapı tarafından kooparatif sistemiyle Hezarfen Konutları projesi hayata geçirilecek.

0

Vefakar Yapı tarafından kooparatif sistemiyle Hezarfen Konutları projesi hayata geçirilecek.

Hezarfen Konutları projesi Hadımköy’de 22 bin 500 metrekare büyüklüğünde arsa üzerine 10 blok olarak inşa edilecek. Projede, 3+1 konseptinde ve 135 metrekare büyüklüğünde 102 metrekarelik kullanım alanına sahip 420 konut yer alacak.

Kooparatif sisteminde hayata geçirilecek Hezarfen Konutları projesinin inşa çalışmalarına 2020 Temmuz ayında başlanması planlanıyor.

Hezarfen Konutları projesinde fiyat ve satış seçenekleri

Hezarfen Konutları projesinde daireler 375 bin liradan satışa sunulacak.

Hezarfen Konutları projesinde 2 aşamalı ödeme planı bulunuyor. İlk olarak arsa hisse bedeli olarak 80 bin TL’lik ücret talep ediliyor ve bu ücret konut satışında peşinat olarak sayılıp dairenin kalan fiyatı üzerinden 90 aylık faizsiz vadelendirme yapılıyor. Konut taksitlerinin ödemesine ise 2019 Ocak ayında başlanıyor.

Yapımı arz ve talebe göre şekillenecek Hezarfen Konutları projesinin çalışmalarına 2020 Temmuz’da başlanılması bekleniyor. Projenin başlaması ile konutların 2022 Aralık’ta sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Projenin konumu 

Hedeflenen tarihlerde projenin teslim edilmemesi durumunda konut sahiplerinin mağdur olmamasına yönelik firma tarafından teslim tarihinden itibaren geç kalınan aylar boyunca bölgenin ortalama kira geliri bedelleri ile konut sakinlerine aylık olarak kira ödemeleri yapılacak.

Hadımköy Kiptaş konutlarına komşu olarak inşa edilecek Hezarfen Konutları projesi 3. havalimanına 15 dakika mesafede yer alacak. Kanal İstanbul projesinin de güzargahının belli olmasıyla Hezarfen Konutları’nın da bu gelişmeden pozitif etkilenen projelerden biri olacak.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin