Gürler Ünlü : ‘Makyol Santral bölgenin yeni merkezinde yükseliyor’

0

Makyol İnşaat'ın yeni projesi Makyol Santral'de; 13 ekim 2017 cuma günü gerçekleştirilen basın toplantısıyla kamuoyuna ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından 4 bin 875 TL'den başlayan metrekare fiyatlarıyla lansman satışları başladı. 

Lansman toplantısının ardından emlakdream.com'a proje ile ilgili bilgiler aktaran Genel Müdür Gürler Ünlü projenin bölgenin yeni merkezi olacağını söyledi.

Yaklaşık 200 milyon TL yatırım bedeliyle projelendirilen Makyol Santral'de 1+1'den 3+1'e kadar seçeneklerin sunulduğu 407 konutun ve ticari ünitelerin yeralacağını belirten Gürler Ünlü projenin içinde Connect isminde özel konseptli bir sosyal alan yaratılarak proje içinde proje olarak tabir edilebilecek bu alanda barbekü ve piknik alanlarının olduğu ayrıca cep sinema, kafe, restoran, eğlence alanları ve her noktadan ışık alan sauna ve fitness salonun da yine Connect içinde yeraldığını belirtti.  

Makyol olarak daha önce bölgede yaptıkları ön araştırmalar neticesinde burada yaşanan en büyük sıkıntılardan birinin otopark sorunu olduğunu açıklayan Gürler Ünlü projede otoparkın problem olmaktan çıkarıldığını söyledi. Projenin en büyük avantajlarından biri olarak ulaşım imkânlarının öne çıktığını ifade eden Ünlü; 2019 yılında tamamlanması beklenen Mahmutbey – Esenyurt metrosunun Esenkent istasyonunun projenin çok yakınında olduğunu söyledi. 

Projede kendi bünyelerinde 48 ay '0 faiz' ile ödeme fırsatı sunduklarını aktaran Gürler Ünlü; banka kredisi kullanmak isteyen yatırımcılar için 60 ay vade farksız banka kredisi kullanma fırsatı olduğunu da belirtti.

Kaba inşaatın bittiğini söyleyen Gürler Ünlü; konut teslimlerinin 2019'un ilk çeyreğinde başlayacağını ve bu tarihe kadar yüzde 20'lik bir prim getirisi beklediklerini söyleyerek bir önceki projeleri Makyol Yaşam'da 2 bin TL ile başladıkları metrekare satış fiyatlarının 3 yıl içinde 5 bin TL seviyelerine çıktığını aktardı.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin