24 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaEditörün SeçtikleriGöcek'in ilk markalı konut projesine Tahincioğlu imzası.. Nidapark Göcek..

Göcek’in ilk markalı konut projesine Tahincioğlu imzası.. Nidapark Göcek..

Gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Tahincioğlu tarafından geliştirilen ve Göcek’in ilk markalı lüks konut projesi olma özelliğini taşıyan Nidapark Göcek’de satışlar başlıyor.

22 bin 146 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilecek olan proje; 3+1 ve 4+1 kat planlarında, 238 ile 440 metrekare arasında değişen bahçeleri olan 32 müstakil villadan oluşuyor.

Marinalara beş dakikada ulaşılan proje konum olarak Dalaman Havalimanı’na 17 dakikalık, Fethiye merkezine ise 23 dakikalık araçla sürüş mesafesinde yer alıyor.

Göcek’in ilk markalı lüks konut projesi olarak hayata geçirecekleri için çok heyecanlı olduklarını belirten Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu; projeleri ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Projemiz tamamlandığında ev sahiplerine Göcek’te daha önce düşünülmemiş konforu ve hayatı sunacağız. Ev sahipleri için her ayrıntının özenle tasarlandığı projemizde yazları havuz ve teraslarında, kışları da yerden ısıtmalı odaları ve şömineli iç avlusunda sevdiklerinizle, dört mevsimi Tahincioğlu kalitesi ile doyasıya yaşayabileceksiniz.

750 milyon TL yatırım değerine sahip Nidapark Göcek projemizin teslimlerini 24 ay sonra gerçekleştireceğiz. Projemizden konut sahibi olmak isteyenler Tahincioğlu Gayrimenkul olarak geliştirdiğimiz ödeme planlarından faydalanabilirler.

Projelerimizde müşteri memnuniyetini sürdürmek için kurduğumuz ve teslimden sonraki ilk 5 yıl site yönetimini üstlenen Tahincioğlu Yönetim Hizmet şirketi, Nidapark Göcek’te de hizmet verecek. Sosyal tesislerin otel konforunda hizmet vermesi, tüm teknik ve peyzaj konularında uzman ekiplerin görev alması, concierge hizmetleri, site içinde elektrikli araçlarla ulaşım sağlanması, site dışında merkeze shuttle hizmetleri bu kapsamda ev sahiplerini bekleyen ayrıcalıklardan bazıları.

Sektörümüzde gerçekleştirilen projelerin yeni düzene uygun olmasının yanı sıra doğayı ve doğal yaşamı olumsuz etkileyecek unsurlardan uzak, çevre dostu olması birincil öncelik olmalıdır.Bizim bakış açımıza göre de sürdürülebilir bir hayat, yalnızca sürdürülebilir projelerde gerçekleşebilir. Tahincioğlu projelerinin sürdürülebilirlik iddiası ilk önce seçmiş olduğu arazi ve lokasyonlarla başlar.  Nidapark Göcek projemizde de su tasarrufunu en yüksek seviyeye çıkaran yağmur suyunu biriktiren bir sisteme göre oluşturduk. Gerçekleştirdiğimiz sistemle aynı zamanda ABD yeşil bina konseyi tarafından verilen LEED for Homessertifikasını almaya da adayız. Sizleri ve gelecek nesilleri düşünerek hayata geçirdiğimiz, üzerinde çalıştığımız ve planlanma aşamasında olan tüm projelerimizi bu ve benzeri kriterleri göz önünde tutularak çalışmaktayız. Gelecekte yapacağımız tüm projelerimizde aynı hassasiyeti koruyarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

İstanbul dışındaki lüks konut projelerine Bodrum’da devam edeceğiz. 2022 yılında Bodrum’da dört mevsimi doyasıya yaşamak isteyenler için ayrıcalıklı yeni projelere başlayacağız. Ege ve Akdeniz bölgelerinde proje geliştirme çalışmalarına devam ediyoruz. İzmir bölgesinde Urla ve Çeşme’yi yakından takip ediyoruz, ayrıca tüm gelişmekte olan bölgeleri de radarımız altına aldık. Değişen ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda dört mevsim yaşanabilecek, geniş kullanım alanı olan, doğa ile iç içe projelerimiz geliyor. İstanbul’daki yeni projelerimize ise Ataşehir’de devam edeceğiz. Ataşehir’deki projemizin geliştirme çalışmalarına devam ediyoruz, 2022 yılı içinde satış ve inşaatına başlamayı planlıyoruz.

Sektör lideri olarak 2021’i, 3,8 milyar TL hedeflerimizin üzerinde rekor ciro ile kapattık. Bugüne kadar 60’dan fazla projede toplam 4 milyon metrekarenin üzerinde inşaat gerçekleştirdik. Yılların deneyimi ile rahatlıkla ifade ediyorum ki gayrimenkule yatırım yapmanın tam zamanı. Kendi projelerimiz özelinde yaptığımız analizlerde, projelerimizden ev sahibi olanların, yatırımlarını yıllar içinde katlayarak gittiğini gördük. Bugün içinde bulunduğumuz ekonomik konjonktürde, özellikle çok yakın zamanda açıklanan sektörümüze yönelik teşviklerin de gelmesi ile gayrimenkul sektörünün canlanacağını ve lokomotif etkisiyle genel ekonomide canlanmayı sağlayacağını öngörüyorum. Yeni açıklanan 0,99 vade farklı ödeme planının, ev sahibi olmak isteyenler için çok cazip bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Biz de aynı vade farkı ile ödeme kolaylığını, diğer tüm projelerimizde olduğu gibi, yeni projemiz Nidapark Göcek’te de uyguluyoruz.”

Yenilikçi, yaratıcı ve aynı zamanda işlevsel olan özgün çalışmaları ile tanınan ve birçok prestijli ödüle layık görülen Koray Yavuzer Mimarlık tarafından tasarlanan Nidapark Göcek projesi ile ilgili detaylar hakkında bilgi aktaran Tahincioglu Gayrimenkul Genel Müdürü Mustafa Çakmak, projenin özellikleri hakkında şu bilgileri verdi:

“Projemizde günlük yaşamın tüm konforunu düşündük. Doğa ile uyumlu materyaller, dış cephede taş dokular ve ahşap detaylar kullanılıyor. Tavana kadar yüksek camlar sayesinde muhteşem Göcek manzarasının keyfini çıkartma imkanı sağlıyoruz. Aynı zamanda yerden ısıtma sistemine sahip villalarda bu keyif yaz kış sürecek. Her villaya özel havuz, özenle tasarlanmış peyzaja sahip bahçe ve iki araçlık otoparkın yanında şömineli geniş iç avlu, her odada özel banyo ve ev sahiplerinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda dönüştürerek kullanabilecekleri ekstra alanları sunuyoruz. Pandemi sonrası değişen ihtiyaçlara ve alışkanlıklara uygun ferah, fonksiyonel ve kullanışlı yaşam alanları yaratmayı hedefliyoruz.

Projemizin sosyal tesislerinde günün verimli geçmesini sağlayacak fitness salonu, buhar odası ve sauna bulunuyor. Nidapark Göcek, çam ağaçları arasında bol oksijenli havası ile her gün daha zinde ve mutlu uyanacağınız bir hayat vaat ediyor.”

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI