Gayrimenkulde “Yılın İtibarlısı” ödülü İş GYO’nun oldu..

İş GYO, 2018 yılı içinde itibarını en çok artıran marka ve paydaşlarını ödüllendiren The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nin Gayrimenkul ve İnşaat Sektörü kategorisinde yılın itibarlı markası seçildi.

0

Bu yıl beşincisi düzenlenen ve 34 kategori üzerinden değerlendirilen “İtibar ve Marka Değer Performans Öl­çümü”nde saha araştırması tamamlanarak ilk üçe ka­lan markalar belirlendi. Sektörün yıl içinde itibarını en çok artıran marka­ları toplam 12 ilde 1200 kişiyle  yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda listeye alındı.

Araştırmaya Türkiye’yi temsilen İstanbul, Ankara, Bursa, Erzurum, İzmir, Balıkesir, Adana, Samsun, Kayseri, Trabzon, Gaziantep ve Malatya şehirlerinden toplam 1200 kişi katıldı. Araştırma modeli Genel Başarı ve Yıl Performansı olarak iki aşamadan oluştu.

“Bağımsız ve bilimsel araştırma metodolojisi kullanılarak belirlenen sonuçlar doğrultusunda, halk jürisi tarafından şirketimizin faaliyet gösterdiği sektörde yılın itibarlı markası seçilmesi ve The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’ne layık görülmesi bir kez daha markamızın gücünü ve güvenirliğini pekiştirmiştir” diyen İş GYO Genel Müdürü Hasan K. Bolat; kurumun paydaşlarıyla birlikte yarattığı değer ve başarıların aynı ilkeler çerçevesinde istikrarlı bir şekilde süreceğini söyledi.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin