FUARDAN EV ALANA BEDAVA ARABA VERİLİYOR

0

Türkiye’nin  tek  “satış odaklı” emlak fuarı olan ‘’4. A PLUS GAYRİMENKUL VE FİNANS HİZMETLERİ  FUARI’’ , İSTANBUL HILTON  CONVENTION CENTER ‘da  28-30 Ekim 2011 tarihleri düzenlenecek.

50 adet çok özel emlak projesinin tanıtılacağı fuar,  VIP ziyaretçiler için ÜCRETSİZ Limuzin ve Helikopter ile ulaşım imkânını da sunarak bir ilke imza atacak.

Gayrimenkul sektöründe ki hareketlenmenin de ekonomimize  ivme kazandırması için

Firmalar fuara özel peşinatsız ve % 15 e varan indirimler sunacak

Kotan İnşaat başta  olmak üzere ev alanlara ücretsiz tatil ve araba hediye edileceği belirtildi

Fuarda ayrıca Management   Plus tarafından  MARKA ŞEHİR İSTANBUL konulu birde konferans  düzenlenecek

 Katılımcı  firmalar arasında çok sayıda büyük inşaat firması dikkat çekiyor.

 Bunlardan bazıları; Trump Towers İstanbul,Demsa Sabancı Holding,Kandilli Konakları,Breamore, Hitit Holding,Caratpark Villas, Yalçınlar Holding, Gölmahal Villaları, ,Kadıkalesi Turizm, Gardens Of Babylon,Emaar,Toskana Vadisi  Ofton Rıxos Elysium, Serene Kandilli

İstanbul 212, Adres Yapı,Bodrum Wave Evleri  Profilo  HoldingTurquaz Köy Evleri ,Panorama Towers Lineadecor, EşinTermal Palace Group, Mitaş Gayrimenkul Park One Villaları, Billuryalı Villaları  Arista Bomonti Business,Aks Yapı,Güçer Mimarlık,Akıllı Yapılar,Cmg İnşaat  Eston Yapı ,Arla Mühendislik,Bodrum Adlon Evleri ,Arla Mühendislik, Korur Robot,Dmy Gyrimenkul,Angora Termal Resort,Yamaç Evler,Kotan İnşaat,Axan Group olarak belirtildi.

Fuar da ayrıca Yağmur Sanat Galerisi Tarafından  Fabien Nizam Güner e ait Heykel Galeriside  yer alacak Doğa Koleji  de  ziyaretçilerin çocuklarına oyun salonları ve bakım hizmeti   sunacak
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin