Folkart Yapı yeni projeye başlıyor..

0
Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak

İzmir’e özgün mimaride nitelikli gayrimenkul projeleri kazandıran Folkart Yapı’dan yeni yatırım müjdesi..

İzmir Konak Halkapınar’da geliştirdikleri Folkart Vega projesinin yanındaki araziyi de satın alan Folkart, burada 400 milyon lira yatırım değeriyle yapacağı yeni projesi için çalışmalara başladı.

Folkart’ın yeni projesi, İzmir Yeni Kent Merkezi’nin Liman arkası konumundaki Folkart Vega’nın hemen yanındaki alanda inşa edilecek

VEGA’ya gösterilen yoğun ilgi nedeniyle; İzmirliler’e ve Türkiye’ye teşekkür eden Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak; Türkiye’nin en iyi mimarlık ofislerinin, yeni proje için çalışmaya başladıklarını belirterek “Yeni projemiz, yine komşusu Folkart VEGA ile estetik uyum sağlayacak bir anlayışla, çevreci yaşam alanlarının öne çıktığı bir yaklaşım eşliğinde, İzmir’e çok yakışacak bir proje olacak. Çok değerli mimarlık ofisleri, şimdiden proje için çalışmaya başladı.” dedi.

Sancak, Folkart’ın tüm yeni projelerinde yatırımcılar için de; huzurlu, güvenli, kazançlı bir gelecek vadettiğini vurguladı.

Geçtiğimiz aylarda Türkiye İtibar Akademisi tarafından, ülkemizin en itibarlı markalardan biri seçilen olarak seçildiklerini anımsatan Sancak, şirketlerinin yatırım atağının süreceğini, önümüzdeki dönemde, yeni sürprizlere hazırlandıklarını belirtti.

Folkart Vega’da teslimler 2021 sonunda 

Adını Lir takım yıldızındaki en parlak yıldızdan alan, İzmir Körfezi’nin tam karşısında, 843 konut ile 53 ticari alandan oluşan Folkart Vega projesinde teslimlerin 2021 sonunda yapılması planlanıyor.

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin