“Folkart Nefes İstanbul” projesinde lansman satışları başladı..

0
Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak

Folkart, İstanbul’daki ilk projesini villa konseptinde hayata geçiriyor..

Bugüne kadar İzmir’e 7 milyar liralık yatırım değerine sahip özgün mimaride gayrimenkul projeleri kazandıran ve 9 milyar liralık 8 projede çalışmaları devam eden Folkart Yapı’nın İstanbul’daki ilk projesi olan Nefes İstanbul’da satışlar başladı.

Büyükçekmece’de 123 bin metrekarelik proje alanı üzerinde villa projesi olarak geliştirilen Nefes İstanbul; 3+1 Tek Kat Aqua Marin, 3+1 Dubleks Azur, 4+1 Tek Kat Safir ve 6+1 Dubleks Royal kat planlarında 96 villadan meydana geliyor.

97 bin 500 metrekarelik yeşil alana sahip olan projenin sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar odası, pilates stüdyosu, çok amaçlı oda, açık spor alanları, barbekü alanı öne çıkıyor. 2 araçlık otoparka sahip villalarda isteğe bağlı olarak bahçelerine özel yüzme havuzu yapılabiliyor.

“İstanbul’da konut üretmeye devam edeceğiz”

Saya Grup iştiraki olarak faaliyetlerine devam eden Folkart’ın Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Folkart Nefes İstanbul’un doğadan ilham alan, sürdürülebilir ve lüks bir mimarinin hakim olduğu, estetik çizgisi çok yüksek, tüm yaşam öğelerini bir araya getiren müstakil evlerden oluştuğunu vurguladı.

Mesut Sancak, Folkart Nefes İstanbul’un, ‘yedi tepeli şehir’ için sadece bir ilk adım olduğunu belirterek İstanbul’da konut üretmeye yönelik yatırımlarının devam edeceğini söyledi.

Sancak, aralarında ‘Folkart Nefes İstanbul’un da bulunduğu 9 milyar liralık yatırımla 8 proje çalışmasını aynı anda yürüttüklerini dile getirerek bugüne kadar İzmir’de 7 milyar TL yatırım değerindeki çok sayıda projeyi tamamlayıp, ilan ettikleri tarihte, mülk sahiplerine teslim ettiklerini söyledi.

Folkart yurt içinde açılımını sürdürecek

Folkart; İstanbul ile birlikte Bursa, Ankara, Antalya, Manisa ve Bodrum’da da yeni yatırımlar planlıyor.

Folkart Nefes İstanbul Reklam Filmleri
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin