Finans Merkezi’ne DEV proje: Sinpaş Finans Şehir

Sinpaş’ın yapımı devam eden Finans Merkezi’ne komşu yeni projesi Finans Şehir’de lansman satışları başladı.

0

Yapımı hızla devam eden İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu konumda; Ümraniye ile Ataşehir’in kesişim noktası olan Çakmak Mahallesi’nde bulunan 141 bin metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde Sinpaş tarafından projelendirilen Finans Şehir projesi etaplar halinde 2 bin 750 konuttan meydana geliyor. Projede konutların yanı sıra 36 bin 500 metrekare büyüklüğünde bir park, alışveriş mağazalarının bulunduğu bir cadde, ofisler ve ticari alanlar bulunuyor. Projede büyüklükleri 58 ile 200 metrekare arasında değişen konutlarda 1+1’den 4+1’e kadar farklı tiplerde kat planları seçenekleri sunuluyor.

28 eylül 2017 perşembe günü gerçekleştirilen basın toplantısıyla kamuoyuna ve yatırımcılara tanıtılan Finans Şehir’de lansman sürecinde satış fiyatları 475.000 ile 1.585.000 TL arasında değişiyor.

Bulunduğu bölgenin aksine yatay mimariyle hayata geçirilecek olan proje bisikleti hayatınıza sokacak. Sosyal donatıları arasında çocuk oyun alanları, alışveriş mağazaları, spor kompleksleri, uzun yürüyüş ve koşu parkurları, bisiklet yolları, piknik alanları, göletler, oturma alanları, kafe ve restoranlar bulunan proje Finans Merkezi’ne yürüme mesafesinde bulunmasının yanı sıra yapımı devam eden finans merkezi ile birlikte yapılacak olan yeni yol bağlantıları ve E5, TEM otoyollarıyla ulaşım daha kolay hale gelecek. Yeni açılacak ve halihazırda yapımına başlanmış olan Göztepe Ataşehir Metro hattıyla İstanbul’un her noktasına dakikalar içinde ulaşma imkanı olacak. Projede konut teslimlerinin 2019’un sonunda başlaması planlanıyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin