Eston Şehir Koru’da yüzde 20+5 indirim..

Güç birliği kampanyasına dahil olan Eston Şehir Koru'da konut fiyatlarında yüzde 20+5 indirim yapılıyor.

0

Gayrimenkul sektörünün 3 çatı kuruluşu olan GYODER, İNDER ve KONUTDER’in 15 mayısta bir basın toplantısıyla duyurduğu ve 1 ay süreyle 15 hazirana kadar devam edecek olan kampanyayla peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 20 indirim yapacağı güç birliğine Polatyol da Bahçeşehir’de hayata geçirecekleri Eston Şehir Koru projeleri ile katıldı.

Eston Şehir Koru’da indirim oranı yüzde 20+5

“Ülke ekonomisinin istikrarı ve milletimizin refahı için gereken her adımı bugüne kadar hiç tereddüt etmeden attık, bundan sonra da atmaya devam edeceğiz” diyen Polatyol Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat güç birliği kampanyasına Eston Şehir Koru projeleri ile katıldıklarını açıklayarak projelerinden peşin veya banka kredili alım yapanlara 15 hazirana kadar yüzde 20+5 indirim uygulayacaklarını belirtti.

2+1’den 5,5+1’e kadar uzanan geniş yelpazede 1090 konut ve 31 ticari alandan meydana gelen projede; konutlarda metrekare satış fiyatları 5.500 TL’den başlıyor. Konut teslimlerinin 2019’un ikinci yarısında yapılması planlanan projeden kampanya kapsamında yatırım yapmak isteyenler 30 bin TL peşinat, 4 bin 600 TL’den başlayan taksitler ve 0.98 vade farkı oranıyla ev sahibi olabilecek.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin