3 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaSektörden HaberlerEmlak yatırımlarında blockchain ile yeni bir dönem başlıyor..

Emlak yatırımlarında blockchain ile yeni bir dönem başlıyor..

Varlık Temelli Blockchain Projeleri, Mobil POS ve DeFi projeler üzerine odaklanan Miracle Technologies Group bünyesinde yer alan Miracle Estate, yenilikçi bir emlak projesini hayata geçiriyor. Miracle Estate’in blockchain temelli emlak satışı projesi, 2 yılda, yaklaşık yüzde 40 indirimle konut sahibi olma ve yatırım yaparak kazanma fırsatı sunacak.

Emlak ve turizm sektöründe ses getiren projelere imza atan Miracle Estate, geçtiğimiz günlerde yeni blockchain temelli emlak projesini duyurdu. Miracle Estate, blockchain ve teknoloji alt yapısı üzerine kurduğu bu projeyle uygun fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara benzersiz bir fırsat sunmaya hazırlanıyor.

Projenin temelinde Kuzey Kıbrıs’ta yer alan birçok emlak projesinden kripto ile konut satın alma fırsatı yer alıyor. Son dönemde, emlak yatırımı alanında dünyanın önde gelen merkezlerinden biri olan adada konut fiyatları hızla artıyor ve konut bulmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Miracle Estate bu ihtiyaçtan yola çıkarak, Miracle Group’un blockchain ve teknoloji altyapısını da arkasına alarak dikkat çekici ve güvenilir bir proje oluşturdu.

Miracle Estate, bu proje ile hayalinizdeki gayrimenkule Phoenic token ile ödeyerek, 2 yılda, yaklaşık yüzde 40 indirimle sahip olma fırsatı sunacak.

Miracle Estate Genel Müdürü Linda Hallberg proje ile ilgili şunları söyledi:

“Miracle Estate olarak insanların gayrimenkule avantajlı fiyatlarla ulaşmasını hedefledik. Kıbrıs’ın her bölgesinde yer alan onlarca projeden konutunuzu, evinizi, residansınızı seçebiliyorsunuz. Sonra ödemenizi Miracle Technologies Group tarafından geliştirilen Phoenic ile yapıyor ve 2 sene sonra gayrimenkulünüze kavuşuyor olacaksınız. Sunduğumuz konutların fiyatları piyasaya göre yaklaşık yüzde 40 daha uygun olacak. Bunu şöyle sağlıyoruz; Öncelikle toplu alım anlaşmalarımız sayesinde büyük bir indirim avantajı sunabiliyoruz. Ayrıca, grubumuzun teknoloji alt yapısı sayesinde konut alımlarını Phoenic üzerinden yapma fırsatı sunuyor, evin fiyatını sabitlemenizi sağlıyoruz. www.miracle-estate.com sitesinden satın alacağınız tüm gayrimenkullere 2 yıl içerisinde teslim garantisi veriyoruz. Bu proje üzerinden satın aldığınız konutlar 2 yıldan önce tamamlanırsa Phoenic ekosistemi’ne gelir getirecek şekilde değerlendiriyoruz. Node, Leveller, Exchange gibi Phoenic ekosistem ürünlerimiz de yine projeye ekstra kazanç sağıyor. Tüm bu avantajlar bir araya gelince bizim tüketiciye uygun fiyatları sunmamız sağlanmış oluyor. Piyasadaki fiyatlarla kıyaslayınca bu avantaj yüzde 40’a ulaşıyor. Üstelik Miracle Technologies Group tarafından geliştirilen, Phoenic Token’ın stabilitesini ve fiyat artışını desteklemiş oluyoruz. Bu da Phoenic yatırımcılarına yarıyor.” 

Miracle Estate Genel Müdürü Linda Hallberg

Miracle Technologies Group tarafından geliştirilen, Ethereum ve BNB platformlarında faaliyet gösteren Phoenic token’a bir kripto para birimi varlığı olarak çeşitli borsalar üzerinden ulaşılabiliyor.

Miracle Technologies Group, geçtiğimiz aylarda son zamanların en çok ses getiren ve dünyada birçok yayında haber olan Phoenic emlak projesine imza atmıştı.

Miracle Estate Hakkında:

Miracle Technologies Group’un bünyesinde yer alan Miracle Estate, yatırım fırsatları sunmak için gelişmiş blockchain teknolojisini kullanan, önemli gayrimenkul ve turizm projelerinde uzmanlaşmış bir şirkettir.

Miracle Technologies Group Hakkında:

Miracle Technologies Group, kripto para birimini gerçek dünya uygulamalarıyla bütünleştiren, kendini yenilikçi çözümler geliştirmeye adamış, blockchain teknolojilerinde uzman küresel bir şirketler grubudur.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI