Emlak Katılım’dan 7/24 IBAN’sız Para Transferi..

0

Emlak Katılım Bankası, FAST ve KOLAS ile 7/24 IBAN’sız para transferi sayesinde müşterilerine hızlı ve masrafsız bir şekilde bankacılık işlemlerini gerçekleştirme imkânı sunuyor.

Emlak Katılım müşterileri, “FAST” ile EFT saatleri dışında, günün her anında para transfer işlemlerini gerçekleştirebiliyorken “KOLAS” ile e-posta, cep telefonu, kimlik, pasaport veya vergi numarası bilgilerini hesaplarına tanımlayarak IBAN’sız para alma veya gönderme işlemlerini kolaylıkla yapabiliyorlar. Üstelik Mobil veya İnternet Şubesi üzerinden para transfer işlemlerini de ücretsiz gerçekleştirebiliyorlar.

“Müşterilerimize masrafsız bankacılık avantajları sunuyoruz”

Müşterilerine masrafsız bankacılık avantajlarıyla pek çok olanak sunduklarını aktaran Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, “Bu sistemle müşterilerimiz hem hızlı hem kolay hem de masrafsız bankacılık avantajını yaşamış oluyorlar.” dedi.

Emlak Katılım Bankası Genel Müdürü Nevzat Bayraktar

Dijital kolaylıklar Emlak Katılım’da

Dijitalleşmeyi odağına alan Emlak Katılım, çağın gerektirdiği dijital kolaylık hizmetleriyle müşterilerinin yanında olmayı hedefliyor. Bu kapsamda geliştirilen hizmetlerden olan görüntülü görüşme uygulaması ile bankanın ürün ve hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, şubeye gitmeden bulundukları yerden mobil şube uygulamasını indirerek görüntülü görüşme ile kolaylıkla hesap açılış işlemlerini tamamlayıp bankanın müşterisi olabiliyorlar.

Bir diğer dijital kolaylık hizmeti olan CepPOS uygulaması ile cep telefonlarını POS cihazına dönüştüren Emlak Katılım, işletmelere kolaylık sunarak müşterilerinin kredi kartı ya da banka kartından saniyeler içinde ödeme alabilmelerini sağlıyor. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı sağlayan CepPOS ile sabit ücret, rulo masrafı, taahhüt ve kota hedefi olmaksızın tahsilatlarınızı yapabiliyorsunuz. Üstelik Emlak Katılım müşterisi iseniz şubeye gitmenize gerek kalmadan CepPOS uygulamasını indirip kullanabiliyorsunuz.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin