Elite Concept Projesi

0

Elite Concept Projesi Genel Özellikleri
Şua İnşaat'ın Fikirtepe'de 24 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçireceği Elite Concept projesi , 3 blok üzerinde 785 daire ve 26 ticari birimden oluşuyor.

Projede büyüklükleri 66 metrekare ile 220 metrekare arasında değişen , 1+1'den 4+1'e kadar 4 ayrı tipte akıllı ev konseptiyle yapılan rezidans daireler bulunuyor.

Teslimlerin haziran 2018'de yapılmasının planlandığı projenin sosyal tesisleri arasında; hem büyükler hem de çocuklar için kapalı yüzme havuzu , fitness ve pilates salonu , sauna ve buhar odası , kapalı otopark , cadde mağazaları , 7/24 kameralı güvenlik bulunuyor.

Elite Concept projesinde metrekare satış fiyatları 7 bin 500 liradan başlıyor. Projeden konut almak isteyenler banka kredisi kullanabileceği gibi , eğer isterse kişiye özel geliştirilen ödeme planlarından da faydalanabiliyor.

Kadıköy'ün ünlü kentsel dönüşüm bölgesi Fikirtepe'de bulunan proje , konum avantajıyla birçok ana artere kolay erişilebilen bir bölgede bulunuyor. Elite Concept; metroya ve metrobüse yakın bir lokasyonda. Ayrıca 20 aralıkta faaliyete başlayacak olan Avrasya Tüneli'ne de ulaşmak oldukça kolay.

Elite Concept ile ilgili öğrenmek istediğiniz konuları proje bilgi formunu doldurarak gönderebilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

Elite Concept Projesi Fotoğrafları

Elite Concept Projesi Hakkında Bilgi Al
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin