24 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut ProjeleriEkomaxi, Avrupa Konutları Yenimahalle projesinin çözüm ortağı oldu..

Ekomaxi, Avrupa Konutları Yenimahalle projesinin çözüm ortağı oldu..

Su depolama sektörünün öncü markası Ekomaxi, Avrupa Konutları Yenimahalle projesinin de çözüm ortağı oldu. Projenin; kullanım suyu, yangın suyu, gri suyu, havuz depolama suyu ve bahçe suyu Ekomaxi’nin GRP ve Galvaniz Modüler Depolama Sistemleri sayesinde güvenle depolanacak.

‘Avrupa Konutları’ markasıyla birçok prestijli konut projesine imza atan Artaş İnşaat, yeni projesi Avrupa Konutları Yenimahalle’nin suyunu Ekomaxi güvencesiyle depolayacak.

50 bin metrekareye yakın arsa üzerinde konumlandırılan projedeki 17 blokta bulunan 754 daire ve 50 ticari ünitenin; kullanım suyu, yangın suyu, gri suyu, havuz depolama suyu ve bahçe suyu Ekomaxi’nin GRP ve Galvaniz Modüler Depolama Sistemleri ile depolanacak.

Suyun kalitesini koruyor

Ekomaxi galvaniz su depoları, yüksek mukavemeti ve yalıtım katsayısı ile aşırı sıcak ve aşırı soğuklarda suyun kalitesini muhafaza ediyor.

Geleceğin mühendislik malzemesi olarak tanımlanan SMC’den (cam elyaf takviyeli güçlendirilmiş kompozit) üretilen Ekomaxi GRP modüler su depoları da yüksek mukavemeti ve yalıtım katsayısı ile aşırı sıcak ve aşırı soğuklarda dış ortam şartlarından etkilenmiyor. UV ışınlarını geçirmeyen GRP depo panelleri, su içerisinde; yosun, mantar, bakteri oluşumunu önlüyor. +5 0C ila +50 0C sıcaklık aralığında depolanan suyun kalitesinde ve sertlik derecesinde hiçbir değişiklik veya bozulma olmuyor. Depo minimum 50 yıllık kullanım ömrü boyunca suyu güvenle muhafaza ediliyor. Ekomaxi, dünyada içme suyu kalitesinin ölçüm ve kontrol standartlarını belirleyen WRAS (Water Regulations Advisory Scheme) belgesiyle de suyu, kalitesini bozmadan, güvenle depoladığını tescilliyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI