3 Haziran 2024 Pazartesi

Ekmas Koru

Ekmas Koru projesi nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

Galatasaray Basketbol Erkek Takımı, İsim ve Forma Sponsoru olan Ekmas Group, İzmir’in en özel projesini olan Ekmas Koru’yu İzmir’in Menemen ilçesi Yahşelli mahallesinde, çam ormanları ve zeytin ağaçları arasında 13 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçiriyor.

404’ü 1+1 olmak üzere 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle tamamı 533 konuttan oluşan ve 8 bin metrekarelik peyzaj alanına sahip projede konut teslimlerinin aralık 2025 tarihinde yapılması hedefleniyor.

400 bin TL peşinatla ev sahibi olma fırsatının sunulduğu Ekmas Koru projesi konum olarak; Menemen Belediyesi’ne 3 dakikalık, Emiralem Çilek Bahçeleri’ne 4 dakikalık, Ulukent Gurme Merkezi’ne 10 dakikalık, Gelişim Koleji’ne 12 dakikalık, Hiltown Karşıyaka’ya 15 dakikalık, Kordonboyu’na 25 dakikalık ulaşım mesafesinde bulunuyor.

Ekmas Group hakkında

1980’li yıllarda Rafet Ekmekçioğlu tarafından kurulan ve sonrasında Özgür Ekmekçioğlu tarafından grup şirketlerine dönüşen Ekmas; yapı, otomotiv, sanayi-mühendislik, yangın kurunum sistemleri ve yatırım olmak üzere beş farklı ana sektörde faaliyet gösteriyor.

EKMAS Group bünyesindeki EKMAS Yapı, 14 ayrı projeyi aynı anda inşa ediyor, İzmir’e 6.500 konut daha kazandırıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI