Ege Yapı’nın 2 projesinde konut teslimleri başladı..

0

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul projeleri geliştirici şirketlerinden Ege Yapı’nın biri İstanbul’un Anadolu yakasında, diğeri de Avrupa yakasında olan 2 projesinde konut teslimleri başladı.

Ege Yapı ile Emlak Konut GYO işbirliğinde, Tarihi Yarımada bölgesinde geliştirilen Cer İstanbul projesi ile Ege Yapı’nın Çekmeköy’de hayata geçirdiği kendi projeleri olan ÇamlıYaka Konakları‘nda konut teslimlerine başlandı.

Cer İstanbul’da teslimler eylül ayında başladı

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Yedikule’de, Tarihi İstanbul Surlarının yanı başında, Adalar manzarasıyla, Tarihi Yarımada’nın geçmişten gelen dokusuna hâkim, son yıllarda geliştirilen en özel projelerden olan Cer İstanbul’da ise konut satışları devam ediyor. Cer İstanbul’da, 1+1’den 6+1’e kadar farklı yaşam alanlarına sahip rezidans daireler, ticari üniteler, restoranlar ve sosyal aktivite alanlarının yanı sıra sadece 36 kişiye özel tasarlanan bahçeli loft daireler bulunuyor.

Cer İstanbul

Çamlıyaka Konakları’nda ticari ünitelerde yatırım fırsatı devam ediyor

İstanbul’un en huzurlu yaşam bölgelerinden Çekmeköy’ün merkezinde, çam ormanlarının içinde Ege Yapı’nın yaklaşık 19 bin metrekare alan üzerinde geliştirdiği ÇamlıYaka Konakları projesinde tüm konutların satışları tamamlanarak teslimlerine başlandı. Özgün bir mimariye sahip, az katlı, yüzde 75 yeşil alanıyla çam ormanlarının yanında, müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluşan ÇamlıYaka Konakları, lüks site hayatını villa konforundaki evlerde yaşamak isteyenlerin tercihi oldu.

Sosyal yaşam açısından da zengin bir konsepte sahip olan ÇamlıYaka Konakları’nda satış ve kiralamaları devam eden açık hava cadde mağazalarının ise maliklerine yıl sonuna kadar teslim edilmesi hedefleniyor.

Çamlıyaka Konakları
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin