3 Haziran 2023 Cumartesi
Ana SayfaEditörün SeçtikleriEge Yapı, Ispartakule'deki yeni projesi ModernYaka'yı tanıttı..

Ege Yapı, Ispartakule’deki yeni projesi ModernYaka’yı tanıttı..

Gayrimenkul sektörünün lider markalarından Ege Yapı’nın Ispartakule mevkiinde geliştirdiği yeni projesi ModernYaka, 21 ocak 2022 tarihinde Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, Ege Yapı İcra Kurulu Üyesi Didem Güneş ve Proje Tasarımcısı Y. Mimar Uğur Özer Özgüven ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldı.

1 milyar 800 milyon liralık yatırım değeriyle 30 ayda tamamlanarak hayata geçirilecek olan proje, 462 konut ve 53 ticari üniteden oluşuyor.

ModernYaka’da bağımsız bölümler, 1.3 milyon TL ile 5.5 milyon TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu.

Toplantıda konuşan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, ModernYaka’nın, 7 milyarlık yatırım ataklarının ilk projesi olduğunu belirterek faaliyetleri ve gelecek projeleri hakkında bilgiler verdi.

Kabadayı, açıklamalarında şunları söyledi:

“Bugüne kadar geliştirdiğimiz birçok proje ile dokunduğumuz bölgelerin çehresini değiştirerek, birer yaşam merkezi haline gelmelerini sağladık.

Bu çerçevede her dönem ülke ekonomisine ve istihdama sağladığımız katma değerle gurur duyuyoruz. Yeni yatırım zincirimizin ilk halkası olan Ispartakule’de inşaatına başladığımız ModernYaka projesini satışa sunmaktan dolayı da çok mutluyuz. ModernYaka projemiz ön talep döneminde yoğun ilgi gördü, bugün itibarıyla misafirlerimizi satış ofisinde ağırlamaya başladık. Bölgenin en değerli arazisinde, eşsiz konumuyla Ispartakule’nin adeta vitrininde yer alan ModernYaka, bölgenin en prestijli projesi olacak.

Yatırım araçlarını kıyasladığımızda, gayrimenkul ülkemizde her dönemde en güvenli liman olma özelliğini sürdürüyor.

İnşaat ve geliştirme aşamasında olduğumuz 7 projemiz bulunuyor. Güçlü finansal yapımız ve son teknolojik gelişmelerle uyumlu mühendislik çözümlerimiz ile sektördeki faaliyetlerimizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Ülkemizin ihtiyacı olan nitelikli yapı stokunu geliştirmek için 2023 hedefleri doğrultusunda önümüzdeki 2 yıl içinde yaklaşık 7 milyar TL değerinde, İstanbul ve İzmir’in en değerli lokasyonlarında 7 projelik bir yatırım hamlesine başladık. Her dönem ekonomiye katma değer sağlayan bir marka olarak başarı ile kapattığımız 2021 yılının ardından 2022 yılı için yüzde 30 oranında büyüme ve toplamda planladığımız 7 proje ile 1700 kişilik yeni istihdam sağlamayı hedefliyoruz.”

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı

ModernYaka hakkında bilgiler veren Ege Yapı İcra Kurulu Üyesi Didem Güneş de projelerinin İstanbul’un en değerli lokasyonlarından birine sahip olmasıyla öne çıkacağını belirterek şu bilgileri verdi:

“Bölge, her geçen gün İstanbul’un en önemli ulaşım projelerinin merkezi konumuna geliyor. Geliştirdiğimiz ModernYaka projesi, Avrupa Otoyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı noktalarının yanı başında, şehrin ana akslarına yakınlığıyla da rahat bir erişim imkânı sunuyor. Yakın zamanda yapımına başlanılması planlanan Mahmutbey-Esenyurt metro hattının geçeceği güzergahın proje alanımıza yakınlığı ile de ana arterlere kolay ulaşım fırsatı yakalanacak. Bu olanaklar neticesinde anında ana yollara bağlanılacak ve sadece yürüyüş mesafesinde metro duraklarına hızlıca erişilebilecek.

Proje, erişilebilir lüks yaşam tarzının ve iyi geliştirilmiş altyapının avantajıyla yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından oldukça fazla rağbet görüyor.

Panoramik göl manzarasına sahip, bölgenin genel dokusunu bozmadan çevreye katkı sağlayacak şekilde tasarlanan ve yaklaşık 91 bin metrekare inşaat alanına sahip projemiz, 1+1’den 4+1’e kadar minimum 5,5 metrekare büyüklüğünde geniş balkonlu farklı daire tiplerinden ve açık hava cadde mağazalarından oluşacak. Toplam 462 konut ve 53 ticari ünitenin yer alacağı ModernYaka’da bağımsız bölümler, 1.3 milyon TL ile 5.5 milyon TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcılarla buluşacak. Ailelere dönük yaşam alanı tasarımıyla hayata geçecek ModernYaka projesinden konut sahibi olanlar, yeşille iç içe bir hayatın keyfini yaşayacaklar. Kapalı yüzme havuzu, fitness alanı, kafe alanı, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları ve dinlenme alanlarıyla ModernYaka, proje genelinde yüzde 70 oranında yeşil alan avantajı sunacak.”

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
348 YAZI