Düşler Vadisi Riva’da satışlar başladı

Galatasaray'ın Riva arazisinde hayata geçirilecek olan Düşler Vadisi projesinin ilk etabındaki villalarda satışlar başladı.

0

Kamuoyunun ilgiyle takip ettiği, Galatasaray’ın Riva’daki arazisi üzerinde inşa edilecek Düşler Vadisi projesinin ilk etabındaki villalarda satışlar başladı.

Emlak Konut GYO güvencesinde Yılmaz İnşaat tarafından yaklaşık 1 milyon 150 bin metrekarelik arazi alanının 869 bin 362 metrekarelik kısmı üzerinde villa projesi olarak hayata geçirilecek olan Düşler Vadisi’nin satışa sunulan ilk etabında büyüklükleri 152 ile 396 metrekare arasında değişen 509 villa inşa edilecek. 3 yıl içinde tamamlanması planlanan projenin ilk etabında satış fiyatları 1 milyon 100 bin TL’den başlıyor.

İçi natamam olarak teslim edilecek villalarda dekorasyon olarak hazırlanacak alternatiflerden yatırımcılara isterlerse ücreti mukabilinde içinin yapılması imkânı da sunulacak.

Düşler Vadisi projesi konum olarak üçüncü havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, otoyol ve çevre yollarıyla kolay ulaşım imkanına sahip bir lokasyonda yer alıyor.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin