7 Temmuz 2022 Perşembe
Ana SayfaKonut ProjeleriDünya Şehir Kartal

Dünya Şehir Kartal

Dünya Şehir Kartal projesi nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

İstanbul’un Kartal ilçesi Hürriyet mahallesinde 14 bin 500 metrekarelik arsa ve 55 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde Dünya Şehir Gayrimenkul Geliştirme tarafından hayata geçirilen Dünya Şehir Kartal projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+1 Teras kat planlarında 360 konuttan ve 2 bin metrekarelik alan üzerinde ticari ünitelerden oluşuyor.

Aydos Ormanı’nın yanı başında konumlanan projede 9 bin metrekarelik alan peyzaja ayrıldı.

Konut satışlarının devam ettiği Dünya Şehir Kartal projesinde metrekare satış fiyatları 21 haziran 2022 tarihi itibarıyla 32.000 TL’den başlıyor. Konut alıcılarına firma bünyesinde yüzde 40 peşin, bakiye için 36 ay vade seçeneği sunuluyor.

Projenin sosyal donatıları arasında; 3 katlı kapalı otoparkı, 2 kapalı havuzu, business lounge, kreş alanı, cadde mağazaları ve geniş peyzaj alanı ile oyun alanları dikkat çekiyor.

Gökhan Bahadır
Gökhan Bahadır
1980 Bursa'nın İnegöl ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaöretim ve lise hayatını İnegöl'de tamamladıktan sonra üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 2011 yılından bu yana Emlakdream.com'da gece editörü olarak görev almaktadır.
RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
318 YAZI