Dora Park Projesi

Dora Park Projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

0

Kendisine ait havuzu olan 63 adet villa özlediğiniz komşuluk ilişkilerini size yeniden hatırlarıyor. Projede villalar 3+1 şeklinde tasarlanmış.  Vilaların her noktasında konfor ve rahatlık ön planda tutulmuş. Dora park projesi klasik yazlıkların aksine daimi yaşam içinde oldukça başarılı düşünülmüş. Projede okul, AVM, kafe ve hastane gibi toplu yaşam alanların yakın mesafede.

Dora Park Projesi kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

Çocuklarınız için güvenli alanların yanı sıra aynı zamanda doğal malzemelerin bulunduğu oyun parkları ve çocuklarınızın güvenli bir alanda oyun oynamaları için her türlü konfor düşünülmüş. Proje de 7/24 güvenlik ele alınmış. Buna göre gündüz çocuklarınız rahatça oynarken gece siz huzurlu bir şekilde evinizde uyuyabilirsiniz.

Modern mimarisiyle köy yaşamını bir araya getiren proje de yürüme yolları ve meyve ağaçlarının bulunduğu bir bölüm bulunuyor. Çocuklarınız çocuk kulüpleriyle de çok eğlenecek.

Projede 10 hektarlık bir orman alanı da mevcut. Her karesinde temiz hava çekeceğiniz projede yaşam konforun yanı sıra doğal olarak geçecek.  Proje doğanın tüm güzelliklerini de evinize getirecek.

Dora Park Projesi daire fiyatları ve satış seçenekleri

Bankasız kefilsiz 60 ay 0 faiz taksitleri kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Dora Park Projesi Nerede?
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin