16 Ağustos 2022 Salı
Ana SayfaKonut ProjeleriDeniz İstanbul'da peşin alımlarda indirim sürüyor

Deniz İstanbul’da peşin alımlarda indirim sürüyor

Beylikdüzü Yakuplu sahilinde İstanbul'un yeni bir sahil kasabası olarak Keleşoğlu Holding tarafından  hayata geçirilen Deniz İstanbul'da peşin alımlarda yüzde 10 indirim fırsatı devam ediyor. Marinaya ve denize cephe 1.500 dönüm alan üzerinde 5 bin konuttan oluşan Deniz İstanbul’da Mercan Konakları, Marina Evleri ve Kalyon Evleri satışları devam ediyor. 
Deniz İstanbul fiyatları 310 bin TL ile 7 milyon 200.000 TL aralığında bulunuyor. Deniz İstanbul projesinde banka kredisi kullanma imkanının yanı sıra kişiye özel ödeme seçenekleride sunuluyor. Deniz İstanbul projesinde 24 ay vade ile ev sahibi olabilirsiniz. 
Yüzde 5 peşinata yüzde 80 kredi imkanı ve yüzde 15 teslimat sırasında ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Projenin özellikleri
Deniz İstanbul, konut alanları, okul, hastane, 5 yıldızlı otel, alışveriş ve yaşam merkezi, deniz kenarı kafe&restoranlar bir buçuk kilometrelik sahil şeridi ve sosyal imkanları ile büyük bir sahil kasabası. Denizİstanbul, yeşili ve maviyi bir arada bulacağınız ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.  100 metreye varan vadi yapısı ve denize doğru güney yönlenimi avantajı ile yeşil ve mavinin iç içe geçtiği Deniz İstanbul, 4.619 adet konut ve 330 adet villadan oluşuyor.

Tanıtım filmi

Sosyal donatılar
Keleşoğlu, Deniz İstanbul projesinin sosyal donatılar açısından da zengilikler sunuyor. Projede cafe, restoran, mağazalar, güvenlik, otopark, sauna, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, fitness salonu, hamam, spa, squash, yazlık sinema ve sauna yer alıyor.

Lokasyon
Denizİstanbul lokasyon olarak Atatürk Havalimanı’na 17 kilometre, Taksim'e 30 kilometre, Deniz Otobüsü İskelesi'ne 7 kilometre mesafede konumlanıyor.
 

Burak Öz
Burak Öz
İstanbul Matbaa Meslek Lisesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fotoğraf Bölümü önlisans, Selçuk Üniversitesi Gazetecilik lisans, Marmara Üniversitesi Genel Gazetecilik yüksek lisans mezunu. 1990'larda öldürülen gazetecileri konu alan yüksek lisans tez çalışması var. Bugüne kadar Hürriyet (staj), BirGün, Karşı gazetelerinde ve çeşitli internet sitelerinde yüzlerce haberi imzalı ve imzasız şekilde yer aldı. Sarı Basın Kartı taşıma hakkını yaklaşık 10 yıl önce kazandı. Orta düzey İngilizce, 10 parmak F klavye, Photoshop bilgisine sahip.
RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
320 YAZI