DAP Yapı projelerinde 72 ay “0 Faiz”!

Yılın son kampanyasını hayata geçiren DAP Yapı; isteyene 72 ay faizsiz ödemelerle, isteyene 120 ay 0.98 vade farkı oranıyla ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

0
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz

Özgün mimari tasarıma sahip ikonik projeleriyle gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden DAP Yapı; 31 aralık 2018 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında devam eden tüm projelerinde dileyene 72 ay faizsiz ödeme fırsatı veya daha uzun vadeyi tercih eden konut alıcıları için 120 aya kadar 0.98 vade farkı oranıyla yatırım yapma imkanı sunuyor. Kampanyaya dahil olan DAP Yapı projelerinde konut satış fiyatları 370 bin TL’den başlıyor.

Kampanya ile ilgili açıklamalarda bulunan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz; doğru konumda doğru fiyatla konuta ulaşım için bugüne kadar hep ilkleri gerçekleştirdiklerini belirterek şimdi de sektörde 60 ayla sınırlı kalan bankasız, kefilsiz konut alma fırsatını 72 aya yaydıklarını, daha uzun vadeyi tercih edenler için 120 vade 0.98 vade farkı oranı ile de alternatif oluşturduklarına belirterek sektörün yeni bir heyecana ihtiyaç duyduğu bugünlerde DAP Yapı olarak ev sahibi olmak isteyenlere bütün portföylerini açtıklarını söyledi.

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin