DAP Yapı 7 projesi ile Evim Türkiye’de..

8-10 şubat tarihleri arasında Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenen Evim Türkiye gayrimenkul fuarına katılan DAP Yapı; 3 gün sürecek fuar boyunca 7 markalı konut projesini Almanya'da yaşayan Türk vatandaşlarına tanıtacak.

0

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı destek ve teşvikleri ve Demirören Medya Grubu ile İSTExpo Fuarcılık organizasyonlarıyla ilk kez düzenlenen Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 8 şubat cuma günü yatırımcılara kapısını açtı. 10 şubat pazar günü akşam saatlerine kadar devam edecek fuara katılan 76 inşaat ve gayrimenkul şirketi, 3 gün boyunca Türkiye’de geliştirdikleri markalı konut projelerini Avrupa’da yaşayan ve birikimlerini ana vatanlarında değerlendirmek isteyen Türk vatandaşları ile Türkiye’den ev almayı düşünen yabancı yatırımcılara tanıtma fırsatı bulacak.

Markalı konut projeleri üreten inşaat şirketlerinin yoğun katılım sağladığı fuara özgün projeleriyle yakından tanıdığımız DAP Yapı da 5’i İstanbul’da, 2’si İzmir’de olmak üzere 7 projesiyle katılıyor.

Satışı ve yapımları devam eden DAP İzmir, Validebağ Konakları, Taksim Petek Residence ve Teras Kule’nin yanı sıra henüz Türkiye’de tanıtımları yapılmayan DAP Çekmeköy, DAP Nişantaşı ve DAP Çeşme projeleri de fuarda tanıtılıyor.

Evim Türkiye fuarına özel 72 ay 0 faiz, bankasız, kefilsiz, senetle ödeme fırsatı sunan DAP Yapı; fuara katılan ve projelerden ev, ofis veya ticari birim için sözleşme yapan gurbetçi vatandaşlarımızın Türkiye’ye geliş gidiş ve konaklama masrafları da karşılayacak.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin