DAP İzmir Konut Projesi

Bir DAP Yapı projesi olarak inşa edilen DAP İzmir, Bornova'nın yeni ikonlarından biri olmaya aday! Konut projesi ile ilgili olarak nerede olduğu, kat planları, projeyle ilgili yorumlar, örnek daire olup olmayacağı, sosyal alanlar, teslim tarihi, ödeme planları, satış fiyatları gibi bilgileri ve röportajları haberimizde bulabilirsiniz.

7

DAP Yapı tarafından planlanan DAP İzmir konut projesi İzmir’in Bornova ilçesi Barbaros mahallesi mevkinde yükseliyor. Atatürk stadının yanında yer alan arsa üzerinde projelendirilen Dap İzmir, Bornova konut projeleri arasında büyük ölçekli bir proje olarak dikkat çekiyor.

 DAP İzmir Konut Projesi Kat Planı, Örnek Daire ve Sosyal Alanlar

DAP İzmir için belirlenen kat planı 31 ve 32 katlı iki blokta 707 konut olarak şekilleniyor. 1+0 daireler 37-95 metrekare, 1+1 daireler ise 65-102 metrekare aralığında planlanıyor. 300 m2 alan içerisine yerleştirilen yapıda 3+1 , 2+1 , 1+1 ve 1+0 konut tipleri bulunuyor. DAP İzmir projesinde örnek daire henüz bulunmuyor.

DAP İzmir için projelendirilen sosyal alanlar diğer İzmir konut projeleri incelendiğinde detaylı ve güvenli bir şekilde tasarlanmış. Sosyal alanlar;

  • Sauna
  • Fitness Merkezi
  • Yürüyüş Parkuru
  • Müzik Odaları
  • Sanat Galerisi
  • Moda&Tasarım Kütüphanesi

Bu sosyal alanlara ek olarak projenin konumu gereği harika bir deniz manzarasının olduğunu söylemek mümkün.

DAP İzmir Teslim Tarihi, Satış Fiyatları ve Ödeme Planı

DAP İzmir projesi için yatırımcılara verilen teslim tarihi Aralık 2020 olarak belirlenmiş durumda. Dairelerin satış fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgiler bulunmazken konutların minimum 299.000 maksimum 1.023.000 TL satış aralığında olduğu bilgisi mevcut. Peşin ödemelerde yüzde 8 oranında bir indirim mevcut iken yüzde 5 peşinatla 36 ay taksit seçeneği bulunuyor. Bu ödeme planı senetli bir şekilde sağlanıyor. Bunlara ek olarak 120 aya kadar yüzde 0.99 faiz oranıyla konut kredisi kullanabilmek mümkün. DAP İzmir projesine ilişkin yatırımcı yorumları şimdiden olumlu bir şekilde ilerliyor.

DAP İzmir Nerede?

İzmir’in Bornova ilçesi Barbaros mahallesinde projelendirilen bu yapı, Atatürk stadına oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Refik Tulga caddesine yürüme mesafesinde bulunuyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

7 YORUM

  1. İstanbul’dan gelen inşaat şirketleri şehrin gayrimenkul pazarını bozmaya başladılar. Biz İzmir’de bu firmalar sayesinde gerçek anlamda kaliteli ve makul fiyatlı evleri unutmaya başlıyoruz. Umarım burayı da İstanbul piyasasına çevirmezler…

  2. Bu projeler İzmir’in değerini arttıracak ama inşallah alt yapılarıyla, çevre düzenlemeleriyle , sosyo kültürel faaliyetlere de önem verirler.

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin