6 Haziran 2024 Perşembe
Ana SayfaSektörden HaberlerCullinan Hotels'in ikinci halkası Bodrum'da açılacak..

Cullinan Hotels’in ikinci halkası Bodrum’da açılacak..

İstanbul, Antalya, Bodrum ve Berlin’de olmak üzere toplam 13 otelle hizmet veren ve yeni yatırımı 170 bin metrekare alan üzerine konumlanan, 10’u villa olmak üzere 600 odadan oluşan Cullinan Belek’i 2022 yılında 200 milyon euroluk yatırımla hayata geçiren Aygün Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Aygün Cullinan Hotels’in ikinci halkasını Bodrum’da açacaklarını duyurdu.

Yeni markalarını yurt dışında açacakları otellerle büyütmeyi planladıklarını belirten Aygün Cullinan Hotels markasına yatırımların devam edeceğini de belirterek şunları söyledi:

”Bodrum’da bir tahsis aldık. O tahsis ile birlikte Bodrum’da büyümeyi planlıyoruz. Dubai’de ve yurt dışında bu markamızı büyütmek istiyoruz. Cullinan Afrika’da çıkarılan bir elmasın ismi. Biz de bu elması parlatıp daha iyi noktalara getirmek istiyoruz. Türk turizminin dünyaya açılan iyi bir markası olması için hedeflerimiz var.”

Son olarak Cullinan Belek Hotels’i 200 milyon euroluk yatırımla hayata geçiren, Titanic Hotels markasını da bünyesinde barındıran Aygün Şirketler Grubu İstanbul, Antalya, Bodrum ve Berlin’de 13 otelde toplam 11 bin 388 yatak kapasitesi ile hizmet veriyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI