Capitol AVM kiracılarına destek olmaya devam ediyor

0

Kiracılarına %50 indirim sağlayan Capitol AVM, biraz rahatlama sunmak ve gelirleri etkilenen kiracılarının nakit akışlarını kolaylaştırmak için;  2020 yılı Kasım ve Aralık ayları ile, 2021 yılı Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarında, kira sözleşmelerinde belirlenmiş olan asgari maktu kira bedellerinde, %50 indirim uygulamaya devam edeceğini açıkladı.

Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun tavsiyeleri doğrultusunda, gereken tüm önlemleri alıp, hiçbir maliyetten kaçınmadan, önce sağlık anlayışı ile hizmet vermeyi sürdüren Capitol, önümüzdeki süreçte de iş ortaklarının yanında olmaya devam ediyor.

1 Haziran 2020 tarihinde aldığı geniş tedbirlerle açılan Capitol, 15 Mart-30 Haziran tarihleri arasında kiradan feragat ederek benzersiz bir dayanışma örneği göstermiştir. Ayrıca  Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında ise ödenmesi gereken asgari maktu  kira bedellerinde %50 indirim uygulayarak iş ortaklarının yükünü hafifletti.

Capitol’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Capitol ailesi olarak, tüm dünyayı saran Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle yaşanan olumsuzlukları hep birlikte dayanışma içerisinde  aşmaya  çalışarak, zorunlu hizmet birimleri olan Eczane ve Süpermarket dışındaki iş ortaklarından;

* 2020 yılı Kasım ve Aralık ayları ile,       

* 2021 yılı Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarında kira sözleşmelerinde belirlenmiş olan asgari maktu kira bedellerinde, %50 indirim uygulaması devam edecektir.”
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin