5 Haziran 2024 Çarşamba
Ana SayfaSektörden HaberlerBeyoğlu'nda 397 TOKİ konutu için ihale yapılıyor

Beyoğlu’nda 397 TOKİ konutu için ihale yapılıyor

Beyoğlu'nda kensel dönüşüm projeleri. Beyoğlu'nda TOKİ ihaleleri. Beyoğlu'nda konut projelerindeki son dakika gelişmelerini haberimizden okuyabilirsiniz. Toplu Konut İdaresi İstanbul'un en gözde lokasyonlarından Beyoğlu'nda 397 konutluk projeyi bu ay ihaleye çıkarıyor. Beyoğlu'ndaki 397 konutu kapsayan inşaat ihalesinin 12 Ocak'ta yapılacağı öğrenildi.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, !İstanbul İli Beyoğlu İlçesi 397 Adet Konut, 16 Dükkan, 1 Adet Dini Tesis ve Otopark İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi" denildi.

İhaleden on gün sonra inşaat başlayacak
İhale tarihi ve yeri ise 12 Ocak saat 14.30'da Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Toki) İstanbul Hizmet Binası olarak duyuruldu. 

İnşaat ihalesinde yer alacak daire tipleri, daire fiyatları ve ödeme koşulları açıklanazken, ihale sonrası sözleşme imzalandıktan 10 gün sonra inşaat çalışmalarının başlaması planlanıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

Burak Öz
Burak Öz
İstanbul Matbaa Meslek Lisesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fotoğraf Bölümü önlisans, Selçuk Üniversitesi Gazetecilik lisans, Marmara Üniversitesi Genel Gazetecilik yüksek lisans mezunu. 1990'larda öldürülen gazetecileri konu alan yüksek lisans tez çalışması var. Bugüne kadar Hürriyet (staj), BirGün, Karşı gazetelerinde ve çeşitli internet sitelerinde yüzlerce haberi imzalı ve imzasız şekilde yer aldı. Sarı Basın Kartı taşıma hakkını yaklaşık 10 yıl önce kazandı. Orta düzey İngilizce, 10 parmak F klavye, Photoshop bilgisine sahip.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI