Başakşehir’in en büyük projesi Evim Türkiye’de..

Almanya'da düzenlenen fuara katılan Başakşehir'in en büyük projesi 3. İstanbul; Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarına tanıtıldı.

0

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı teşvik ve destekleriyle Almanya’nın Düsseldorf kentinde 8-10 şubat tarihleri arasında ilk olarak düzenlenen Evim Türkiye Gayrimenkul Fuarı başladı.

Fuara katılan 76 gayrimenkul şirketi; Türkiye’deki projelerini Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarına ve Türkiye’den ev almak isteyen yabancı yatırımcılara tanıtılacak.

İstanbul’un Başakşehir’in en büyük karma özellikli projesi olan 3. İstanbul Düsseldorf’ta kapılarını açan fuarda yurt dışında yaşayan ve maddi birikimlerinin ana vatanlarında değerlendirmek isteyen Türk vatandaşlarına tanıtılıyor.

Başakşehir Belediyesi, Fuzul Yapı, Al Zamil, Adese ve Seha Yapı ortaklığında kurulan ASAF İş Ortaklığı tarafından 116 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilmekte olan,  European Property Awards’ta “En iyi satış ofisi mimari”, “En iyi satış ofisi iç mimari” ve “En iyi örnek daire” kategorilerinde olmak üzere üç ayrı ödülün sahibi olan proje 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında 1500 konuttan, 107 cadde mağazasından, 102 çarşı dükkanından meydana geliyor.

Fuar boyunca  Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımızı geleceğin İstanbul’un merkezinde yaşam vaat ettiklerini söyleyen 3. İstanbul Başakşehir Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık proje ile ilgili yaptığı açıklamasında “’Ticari alanlardan ve rezidanslardan oluşan projemiz, mimari tasarımı ve çevre düzenlemesiyle birlikte satış ofisi ve örnek dairesiyle de dikkat çekiyor. Başakşehir’de 116 bin metrekare arsa üzerinde yükselen projenin toplam alanın %60’ında sert-yumuşak peyzaj alanları bulunuyor. Başakşehir’in en büyük projesi olan 3. İstanbul’un sosyal donatıları da yatırımcılardan ilgi görüyor. Aynı zamanda İstanbul’un yeni yaşam merkezi olarak kabul gören 3. İstanbul, TEM Otoyolu’na 5 dakika, E-5’e ve İstanbul Havalimanı’na 12 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 30 dakika, Atatürk Havalimanı’na 12 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ise 20 dakika mesafede bulunması gibi avantajlara sahip durumda. Avrupa’da inşa edilen birçok proje arasında beğenileri toplayan satış ofisi ve örnek daire mimarimizin ödüle layık görülmesi 3. İstanbul ekibinin tecrübesini bir kez daha kanıtladı. 3. İstanbul’dan ev sahibi olanlar tecrübesini ödülle ispatlamış bir projede yaşayacaklar.” dedi.

İlk etapta konut teslimlerinin haziran 2019’da başlayacağı ve yüzde 80’i yeşil alana ve tesislere ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında; çocuklar için oyun alanları, futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, süs havuzu, kapalı otopark, sauna, bilardo, spa, güvenlik, kafe ve restoranlar, alışveriş mağaza ve dükkanları ve kameralı güvenlik hizmeti bulunuyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin