Bakan Kurum’dan inşaat şirketlerine çağrı..

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum inşaat şirketlerine seslenerek yurt dışında düzenlenen tanıtım etkinliklerine aktif katılım sağlayarak projelerini ve Türkiye'yi tanıtmalarını rica etti.

0

Demirören Medya Grubu tarafından Almanya’nın çeşitli kentlerinde organize edilecek olan ve gayrimenkul projelerinin tanıtılacağı etkinlikler öncesinde inşaat firmalarına seslenen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum sektör temsilcilerinin yurt dışı tanıtım etkinliklerinde aktif rol almalarını rica etti.

Bakan Kurum’un inşaat şirketlerine mesajı şöyle:

“Yurtdışında ülkemizi ve projelerimizi tanıtım toplantıları yapmamız çok büyük önem arzediyor. Bu sadece gayrimenkul sektörünü değil, ülkemizdeki tüm sektörleri ilgilendiriyor çünkü orada yaptığınız tanıtım faaliyetlerinde belki sıcak satış olmayabilir ancak o öyle veya böyle bize ve sektörümüze yansıyor. Biz bunların geçmişte tecrübelerini yaşadık. Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek toplantı yine sektörümüz açısından önemli bir organizasyon, bu şekilde toplantı ve organizasyonların artırılması gerekiyor. Biz sektör temsilcilerinden bunu Bakanlık olarak istirham ediyoruz, bu çalışmaları artırmamız gerekiyor. Bu toplantılara yapılan harcamaların karşılığı da öyle veya böyle bir şekilde alınacak, bu sadece o gün için değil, sektörümüzün geleceği için de, ülkemizin ve şehirlerimizin geleceği için de çok büyük önem arzediyor.”
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin