20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut ProjeleriAydos Land organik bir yaşama davet ediyor

Aydos Land organik bir yaşama davet ediyor

MS Mega'nın Pendik'te hayata geçireceği 600 konuttan oluşan Aydos Land projesi sizi, ormanla içiçe her sabah pencerenizi açtığınızda taze oksijen ve çam ağaçlarının benzersiz kokusu eşliğinde, orman kuşlarının cıvıltıları ile güne merhaba diyeceğiniz organik bir yaşama davet ediyor. Ön satış aşamasında olan projede fiyatlar 188 bin 543 TL'den başlıyor. Projenin lansmana ise Eylül ayında çıkması bekleniyor. 

Özellikler
Aydos Land projesinde 600 konut ve  35 adet ticari üniteden yer alacak.
Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçenekleri bulunacak.

10 blok şeklinde tasarlanan Pendik Aydos Land'de 1+1 konutlar 61 metrekare ile 72 metrekare arasında, 2+1 konutlar 87 metrekare ile 131 metrekare arasında, 3+1 konutlar 128 metrekare ile 150 metrekare arasında değişirken 4+1 konutlar 243 metrekare olarak tasarlandı.
Ramazan ayına özel bir kampanyanın da bulunduğu Aydos Land Pendik projesinde fiyatlar 188 bin 543 TL'den başlıyor. Proje Aydos Ormanı'na 250 metre mesafede yükseliyor.

Donatılar
24 ay sonra teslim edilmesi hedeflenen Ms Mega Aydos Land projesinde açık yüzme havuzu, kids land, fitness salonu, aktitve alanları, toplantı odaları, otopark gibi sosyal alanlar mevcut bulunuyor.

Lokasyon
Pendik Aydos Caddesi üzerinde konumlanan Aydos Land, 2019'un haziran tamamlanması planlanan Marmara Hastanesi Metro Durağına sadece 3 dakikalık mesafe bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 7 kilometre, E-5 otoyoluna 3.8 km, sahil yoluna ise 5 kilometre mesafesiyle kara, deniz ve hava ulaşım aksının merkez bölgesi içerisinde yer alıyor.
Proje hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurunuz.

PROJE BİLGİ FORMU

Burak Öz
Burak Öz
İstanbul Matbaa Meslek Lisesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fotoğraf Bölümü önlisans, Selçuk Üniversitesi Gazetecilik lisans, Marmara Üniversitesi Genel Gazetecilik yüksek lisans mezunu. 1990'larda öldürülen gazetecileri konu alan yüksek lisans tez çalışması var. Bugüne kadar Hürriyet (staj), BirGün, Karşı gazetelerinde ve çeşitli internet sitelerinde yüzlerce haberi imzalı ve imzasız şekilde yer aldı. Sarı Basın Kartı taşıma hakkını yaklaşık 10 yıl önce kazandı. Orta düzey İngilizce, 10 parmak F klavye, Photoshop bilgisine sahip.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI