27 Şubat 2024 Salı
Ana SayfaKonut ProjeleriArtı Tarabya’da Satışlar Başladı

Artı Tarabya’da Satışlar Başladı

Irmak İnşaat ve Akka Grup birlikteliğiyle kurulan Açı İş Ortaklığı tarafından Sarıyer Tarabya Ferahevler Mahallesi'nde bulunan 82 bin metrekarelik arsa üzerinde 85 milyon Dolar yatırım maliyetiyle hayata geçirilecek olan Artı Tarabya projesinin basına tanıtım toplantısı Ortaklığın Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Alp evsahipliğinde gerçekleşti.

BASIN TOPLANTISINI İZLEMEK İÇİN VİDEOYU TIKLAYINIZ 


 
Tamamı 7 etaptan oluşan projenin satışa açılan ilk etabı 3 bloktan oluşan Orman + Tarabya’da , 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 ve çatı dubleks seçeneklerinin sunulduğu 62 daire bulunuyor. Konut büyüklüklerinin 54 ile 288 metrekare arasında değiştiği ve metrekare satış fiyatlarının ortalama 3 bin 500 Dolardan başladığı Arti Tarabya'da konut satış fiyatları 280 bin Dolardan başlıyor.

Basın toplantısında konuşan Açı İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Alp , Artı Tarabya'nın bölgeye yakışan ve semt kültürünü yansıtan bir proje olduğunu belirterek, 82 dönüm  üzerinde hayata geçirilen projenin 5 yıl içinde tamamlanarak 110 milyon Dolarlık bir satış cirosu elde edileceğini söyledi. Projede 7 etabın olduğunu açıklayan Ozan Alp; bu etapların Orman , Deniz , Bahçe , Güneş , Park , Yamaç ve Cadde Artı Tarabya olduğunu söyledi. Sözlerine, projenin lokasyon açısından şanslı bir konumda bulunduğunu belirterek devam eden Alp , ana ulaşım arterlerine ulaşmanın kolay olmasının yanısıra metroya 2 dakikalık mesafede bulunduğunu , eğitim kurumlarına,üniversitelere ve eğlence mekanlarına yakın olduğunu ve proje tamamlandığında burada yaşamaya başlayacak 3 bin 500 kişiyle birlikte bölgeye ekonomik bir hareketlilik geleceğini de açıkladı.

Projede Enerji Tasarrufu Ön Planda Tutuluyor

Artı Tarabya'daki 7 etapta inşa edilecek tüm binalar 'Yeşil Bina' adı verilen 'Low-e Building' teknolojisiyle yapılıyor. Sistem, yüzde 40 oranında enerji tasarrufu sağlıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

Gökhan Bahadır
Gökhan Bahadır
1980 Bursa'nın İnegöl ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaöretim ve lise hayatını İnegöl'de tamamladıktan sonra üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 2011 yılından bu yana Emlakdream.com'da gece editörü olarak görev almaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI