Antwell’de yaşam aralık ayında başlıyor

Ant Yapı'nın "İyi Yaşam Evleri" konseptinde Çamlıca eteklerinde hayata geçirdiği Antwell projesi kasım ayında taşınmaya hazır hale geldi.

0

Yurt dışında ve yurt içinde geliştirdiği müteahhitlik ve gayrimenkul projeleriyle tanınan, dünyanın en büyük 250 müteahhitlik firması arasında 87. sırada bulunan Ant Yapı’nın İstanbul’da Çamlıca eteklerinde geliştirdiği, aralık 2019 itibarıyla taşınmaya hazır hale gelen “İyi Yaşam Evleri” konseptindeki özel sağlık hizmetleriyle desteklenen projesi Antwell’in örnek daireleri de döşenerek hazır hale getirildi.

2017 yılında başlanan ve 150 milyon liralık yatırım değerine sahip olan Antwell projesi stüdyo, 1+1 ve 2+1 kat planı seçeneklerinde 158 daireden ve 13 ticari üniteden meydana geliyor.

Antwell’de konutların teslime hazır hale gelmesi dolayısıyla düzenlenen basın toplantısında proje ile ilgili açıklamalarda bulunan Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, projeyi zengin sosyal donatılar ve sosyal imkanların yanı sıra Acıbadem Sağlık Grubu’nun hizmetleriyle, sakinlerinin sağlık ihtiyaçlarına da yanıt verebilecek şekilde tasarladıklarını belirterek projenin yaklaşık 20 bin metrekarelik alan üzerinde tasarlandığını, toplam 13 katlı binada 3 farklı kat planı seçeneğinde 158 dairenin olduğunu kaydederek “Akıllı binamızda, engelli yaşamına uygun şekilde tasarlanan stüdyo; 1+1 ve 2+1 olmak üzere üç farklı daire seçeneği yer alıyor. Dairelerimiz ayrıca şık, modern ve kullanışlı mobilyalara sahip. Dileyen konut sahipleri kendi eşyalarını da getirebiliyor.” dedi.

Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay

Antwell, aktif yaşama kolaylık katacak bir proje..

Basın toplantısında ikinci konuşmayı yapan Antwell Genel Müdürü Esen Türkmen de Türkiye’de 65 ve üzeri yaştaki nüfusun hızla arttığına dikkat çekerek, projenin özellikle bu yaş grubunun yaşam kalitesine ve ihtiyaçlarına göre tasarlandığına dikkat çekti. Projenin aktif, hayatın içinde olmayı, hobi ve ilgi alanlarına daha çok vakit ayırmayı, üretken olmayı, eğitimlerine devam etmeyi, hayatlarının bu döneminde yaşamın tadını çıkarmayı isteyen herkesin yaşamına kolaylık katacak bir proje olduğunu dile getiren Türkmen, “Antwell sadece yeni bir ev değil, herkesin içerisinde olmak isteyeceği, ‘iyi yaşanacak yeni bir ev’” dedi.

7/24 sağlık hizmetleri elinizin altında

Basın toplantısına katılan Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Rasim Topuz, projede 7/24 esasına göre hizmet verecek Acıbadem Mobil Sağlık şirketleriyle yer aldıklarını belirterek düzenli doktor muayenesi, tetkik ve laboratuvar destek hizmetleri, hemşire ve hastabakıcı hizmetleri, fizyoterapi ve diyetisyen hizmetleri ile yatılı refakatçi desteği sağlayacaklarını söyledi. Antwell sakinlerinin ambulans ihtiyacı da 7/24 Acıbadem Mobil Sağlık ekipleri tarafından karşılanacak.

Antwell’de sosyal yaşam alanları

Antwell sakinlerinin diledikleri zaman faydalanabilecekleri ortak kullanıma açık sanat, mutfak, dans atölyeleri, sinema odası, kütüphane, hobi bahçesi, oyun salonu gibi sosyal alanlar ve eğitmen desteği eşliğinde her yaştan kişi için özel tasarlanmış spor tesisleri, spa, sauna, masaj, estetik ve bakım odaları bulunuyor.

Diyetisyen tarafından özel olarak hazırlanan menülerin sunulduğu bir restoranın yer aldığı Antwell’de, benzer ilgi alanlarını paylaşanlar için gezi organizasyonları ve etkinlik planlamalarıyla beraber, rezervasyon destek hizmeti de sunuluyor.

Antwell’in örnek dairelerinden görseller
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin