Antalya Homes; gayrimenkulde “Spain Homes” markasıyla İspanya pazarına girdi

Spain Homes markasıyla İspanya'daki ilk ofisini Malaga'da açan Antalya Homes; 5 yıl içinde ülkede 14 ofis açmayı ve yıllık 90 milyon Euroluk iş hacmine ulaşmayı planlıyor.

0

Avrupa’da yabancılara en çok konut satışının gerçekleştiği ülke olan İspanya’da yabancılar en çok Madrid, Barcelona, Malaga ve Alicante şehirlerinde ev sahibi olmayı tercih ediyorlar.

Yabancılara gayrimenkul satışında Türkiye’nin 3 katı büyüklüğünde konut satışının gerçekleştiği İspanya’da geçtiğimiz yıl içinde yabancılara 61 bin 500 ev satılırken ülkeden alım yapan yabancılar içinde yüzde 14’lük payla İngilizler ilk sırada, Almanlar ve Fransızlar yüzde 8’lik paylarla ikinci sırada yer aldı.

14 yıl önce kurulan ve bu süre zarfında 74 ülkeden binlerce yabancı yatırımcıya Türkiye’den ev satma başarısı gösteren Antalya Homes, Malaga’da Spain Homes markasıyla ilk ofisini açtı. Bu marka adı altında önümüzdeki 5 yıl içinde İspanya içinde 14 ofis açmayı planladıklarını açıklayan Spain Homes Kurucu Ortağı Özkan Tekçe, İspanya pazarında yıllık 90 milyon Euroluk iş hacmine ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

Spain Homes’un Malaga ofisinde, Almanca, Arapça, Farsça, Felemenkçe, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, Rusça ve Türkçe olmak üzere toplam 10 dilde hizmet veriliyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin