“AND Frekans’ta lansmana özel 0,99 vade farkı sunuyoruz”

0

AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, AND Frekans projesinde kişiselleştirilebilen ödeme planı sunduklarını ve müşterilerin 100 civarı farklı ödeme planıyla kendilerine göre ödeme yapabileceklerini belirtti.

AND Gayrimenkul tarafından Kartal’ın Esentepe Mahallesinde hayata geçirilen AND Frekans projesinin AND Frekans 215 isimli ilk etabı retro konseptiyle satışa sunuldu.

Usta, lansman sonrası emlakdream.com’a yaptığı açıklamada, projenin 3 etaptan oluştuğunu söyledi.

Farklı konseptlerde 3 farklı proje gibi olduğunu anlatan Usta, “İlkinde öne çıkan 3 unsur var. Biri iç mimari, tasarım, içten dışa dediğimiz hayatı merkeze alan bir tasarım. Kişiselleştirmeye imkan veren bir proje. Genç arkadaşlar kendi tercih etmek istiyor. Bu projede çoğu alanları kendileri belirleyebilecek. Paylaşım ekonomisi yani kolektif yaşam üçüncüsü.” dedi.

“Kullanılmayan eşyalar olmayacak”

Usta, projede gereksiz metrekare ve eşyalar olmadığın aktararak, “Pratik bir çözüm getirdik. Çok sık kullanılmayan eşyaları kat malikleri satın almayacak. Site yönetim onları anlık, günlük sezonluk temin edecek. mesela çamaşır merkezi düşünüyoruz aşağıda. Mevsimlik lastikler gibi. Çamaşır merkezi binada ortak olacak. Ortak alanlarda olacak. Çok sık kullanılacak olanlar ücretsiz olacak. Arada bir kullanılacak olanlar ücretli olacak. Bu ücret de kat işletmesine dahil olacak.” diye konuştu.

“Ödeme kişiselleştiriliyor”

Henüz inşaata başlamadıklarını dile getiren Usta, şöyle devam etti:

“2 yıllık bir süre sonra 2020 gibi teslimlere başlamayı planlıyoruz. Etap etap satış olacak. 3. etabı 2021 ilkbaharda bitmiş olacak. Metrekare fiyatlar 5 bin 800 lira. 1+1’ler 320 bin liradan başlıyor. 309 bin liraya da dairemiz var. Ödeme planı kişiselleştirilebiliyor. Faiz oranlarına özel uygulama yani 0,99 ile başlıyor. Müşteri kendi ödeme planını kendisi planlıyor. 100 civarı ödeme planımız var.”

AND Pastel projesi

Ali Baki Usta, AND Pastel projesinde temmuzdan itibaren teslimlerin başlayacağını belirterek, “Hayat başlıyor. Yönetimi de iz yapacağız. Oradaki anlayış da müşterileri vaat ettiğimiz hayatı sunmak. 4 bin 400 liradan başladık. Bugün 6 bin 500 lira ortalama fiyat. Daha da artacaktır.” şeklinde konuştu.

“Konut fiyatlarında düşüş yok.” diyen Usta, şu görüşleri iletti:

“Enflasyona göre reel artış olmadığı açık. Endekslere bakınca atış hala var ancak enflasyonun altında kalıyor. Bazı pahalı alınan konutların beklenen satışları olmayınca fiyatların düştüğü doğru. Önceki inşaat maliyetleriyle yapıldı bunla. İnşaat maliyetlerinde yüzde 30 artış var. Bunu taşımak kolay değil. Bundan dolayı fiyatları baskı var. Tersine fiyatların artacağı düşüncesindeyim. Bu durumun ev almak isteyenlere fırsat sunduğunu düşünüyorum.”
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin