ALTOWER’dan 3 yıl kira garantisi..

ALTOWER'dan aralık ayında yatırım yapanlara 3 yıllık kira geliri garantisi veriliyor.

0

Mücevherat sektörünün ön de gelen markalarından Altınbaş Holding’in gayrimenkul projeleri geliştirme şirketi olan Altınbaş Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Göztepe’de bulunan yaklaşık 10 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde hayata geçirilecek olan ALTOWER, 75 metrekarelik 330 adet 1+1 modüler üniteden meydana geliyor. Teknolojik bir rezidans olan ve 5 yıldızlı otel konforu sunan ALTOWER’da isteyenler bu modüllerle 2+1 veya 3+1 kat planında konut sahibi de olabiliyor.

ALTOWER’da aralık ayına özel kira garantisi ve satış fiyatları.

Projede aralık ayı boyunca yatırım yapacak olanlara 3 yıllık kira geliri garantisi veriliyor. Kampanyanın detayları projenin satış ofisinde veriliyor. 75 metrekarelik 1+1 modüllerin satış fiyatları 760.000 TL’den başlıyor.

ALTOWER’ın 5 yıldızlı sosyal alanları

Projede sosyal donatılar olarak; kat temizlik hizmetleri (housekeeping), concierge hizmetleri (seyahat biletleri, sinema – tiyatro – konser rezervasyonları, özel ulaşım hizmetleri, çiçek gönderme,yemek siparişi verme veya davet düzenleme gibi özel programlar), özel spor hocası, sinema salonu, araç yıkama hizmeti, kapalı otopark, resepsiyon hizmeti, spor salonu, akıllı ev özellikleri teknolojisi bulunuyor.

ALTOWER Nerede?

Kadıköy – Kartal – Tavşantepe (Pendik) metrosunun Yenisahra istasyonuna 1 dakika,  Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 15 dakika mesafede bulunan ALTOWER’ın harita üzerindeki konumu ise şöyle:
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin