Akzirve Topkapı 29

Akzirve Topkapı 29 projesi nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

0

İstanbul’un Zeytinburnu ilçesi Seyitnizam mahallesinde 93 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde Suudi Arabistan merkezli Akzirve Gayrimenkul tarafından hayata geçirilecek olan Akzirve Topkapı 29 projesi, en düşüğü 5, en yükseği 15 katlı olmak üzere toplam 16 blok halinde tasarlandı.

Dünyaca ünlü, ödüllü mimar Chapman Taylor’ın imzasını taşıyan Akzirve Topkapı 29 projesinde; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 kat planlarında ve farklı tiplerde 1441 konu inşa edilecek. Konutların yanı sıra projede ofisler, alışveriş mağazaları, öğrencilerin kalabileceği konuk evleri ve bir de butik otel olacak.

İstanbul’un en önemli merkezi lokasyonlarından birinde geliştirilen Akzirve Topkapı 29 projesi metro, metrobüs, tramvay ve Marmaray istasyonlarına yürüme mesafesinde bulunuyor.

Projenin yakın çevresinde Koç Üniversitesi ve Hastanesi, İstinye Üniversitesi, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi, Bahçeşehir Koleji gibi hastaneler ve eğitim kurumları yer alıyor.

Akzirve Topkapı 29 projesinde; satış fiyatları, ödeme planı, sosyal donatılar, teslim tarihi ve diğer detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde belli olacak.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin