27 Kasım 2023 Pazartesi
Ana SayfaSektörden HaberlerAğaoğlu otelleri "Güvenli Turizm Sertifikası" aldı..

Ağaoğlu otelleri “Güvenli Turizm Sertifikası” aldı..

Ağaoğlu Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden ve Covid-19 sürecinde gerekli önlemleri ve hijyen kurallarını uygulayarak misafirlerini güvenle ağırlayan “Ağaoğlu My Mountain Uludağ” ve “Ağaoğlu My City” hotelleri Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan “Güvenli Turizm Sertifikası”nı aldı.

Uludağ’ın gözde otellerinden olan Ağaoğlu My Mountain, aldıkları maksimum hijyen ve sağlık tedbirleriyle kış sezonuna hazırlanırken İstanbul Anadolu yakasında yer alan Ağaoğlu My City Hotel de otel girişinden itibaren alınan tüm tedbirlerle gönül rahatlığıyla konaklama vadediyor.

Hijyene önem verdiklerini belirterek amaçlarının gelen misafirlerini bu süreçte en üst seviyede rahat ettirmek olduğunu belirten Ağaoğlu Turizm Grup Başkanı Murat Türker; “Pandemi önlemleriyle birlikte otellerimizde izolasyon odaları, havalandırmalarda UVC filtreleri, havlu gibi kişisel eşyalarda tek kullanımlık paketler, açık büfede düzenleme, sosyal alanlarda güvenli mesafe uyarı levhaları gibi çok sayıda düzenlemeler yaptık. Otellerimize giriş yapan misafirlerin ateşleri ölçülerek kayıt altına alıyoruz. Valizleri dezenfekte edilerek odalara alıyor, ortak kullanım alanlarını sürekli olarak hijyenik hale getiriyoruz . İçinde bulunduğumuz bu süreçte gerek Uludağ, gerekse İstanbul’da misafirlerimizi güvenli bir şekilde ağırlamayı hedefliyoruz.” dedi.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
357 YAZI