25 Şubat 2015 / 2. Her Yönü İle Kentsel Dönüşüm Kongresi

0

Deprem riski taşıyan ve ayrıca buna bağlı olarak niteliksiz konut stoğuna sahip olan  ülkemizi çok yakından ilgilendiren ve gelecek 20 yıl içerisinde ekonomimizin lokomotifi olacağı kentsel dönüşümün, kamuoyunda tam olarak anlaşılmasını sağlamak  amacıyla,  7 Aralık da İstanbul’ da, 13 Şubat da Ankara’ da  30 Mayıs da İzmir de, 26 Eylül Adana’ da, 14 Kasım da Antalya’ da, 12 Aralık da Kayseri’ de, 22 Ekim de İstanbul’ da  yapılan “Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirveleri, 25 Şubat da İstanbul’ da “Kentsel Dönüşümde Yeni Dönem Yeni Hedefler” başlığı altında “2. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi” Marriott Hotel Şişli de yapılacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İMKON (İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonun) destek sağladığı kongreye ayrıca ve ULI, Kentsel Dönüşüm ve Şehircilik Derneği İNDER, İMB ve Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği gibi sektörel derneklerde destek verdi.

Marriott Hotel Şişli'de  yapılması planlanan kongre Management Plus Danışmanlık ve Eğitim tarafından organize edilmekte.

 Platin sponsorluğunu Coldwell Banker Türkiye, Ofton İnşaat, Nuhoğlu İnşaat, Kuyaş Kuyumcukent, Kuyaş Kuyumcukent, Erşat Müşavirlik, Etik Yapı Denetim ve VARTAŞ’ ın yaptığı kongrede Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü ve Ilgın İnşaat ana sponsorlar oldular. 

Destek sponsorluklarını ALTENSİS, TEP INVESTMENT, Buvan Yatırım’ın yaptığı kongrede,  medya sponsorluğunu Star Gazetesi 24 TV televizyon yayın sponsoru, internet sponsoru Milliyetemlak.com, sektörel bilgi sponsoru REIDIN.com, sektörel iletişim sponsorları Hürriyetemlak.com ve emlakdream.com ve sektörel dergi sponsoru da Gayrimenkul Türkiye oldular.

Arsa sahiplerini, kat maliklerini, konut ve gayrimenkul geliştiricilerini, inşaat sektörünü, inşaat malzemeleri sektörünü ve finans sektörünü yakından ilgilendiren kongreye çok sayıda kişinin katılması bekleniyor.

Kamudan ve özel sektörden, üniversitelerden çok değerli konuşmacıların katılacağı kongrede; Türkiye’ de ki tüm şehirlerde ve İstanbul’ da kentsel dönüşüm süreci içerisinde yapılması gerekenler, yeni dönemde belediyelere düşen görevler, kentsel dönüşüm de karşılaşılan zorluklar ve nasıl aşılacağı, kentsel dönüşümün ülke ekonomisine getireceği katkılar, kentsel dönüşümün finansal ve ekonomik boyutları, kamuoyundan her kesimi ilgilendiren kongre de, tüm bu sorulara yanıtlar bulunacak

 
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin