Yüzde 20 indirime giden firmalar

Konut sektörünü canlandırmak ve satışları artırmak amacıyla 41 inşaat firması projelerinde bir ay süreyle yüzde 20 indirime gitti. 

0

 

Konut sektörünü canlandırmak ve satışları artırmak amacıyla 41 inşaat firması projelerinde bir ay süreyle yüzde 20 indirime gitti.

Son dönemde konut sektörünü canlandırmak adına ardı ardına yapılan indirimlere dün itibariyle bir yenisi eklendi. Faizlerin yüzde 0.98’e düşürülmesinin ardından gayrimenkul firmalarından da önemli bir hamle yapıldı.

Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER), Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ve İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) iş birliğiyle yüzde 20 indirim kampanyası başlatıldı.

Kampanyaya 41 firma katılıyor

Bu kapsamda, söz konusu derneklere üye 41 firma bu kampanyaya katılacak. 41 firmanın toplam 150 projesinde kampanyalı fiyatlar geçerli olacak.

Toplantının ardından gözler kampanyaya hangi firmaların katıldığına çevrildi.

İşte o firmalar

Verilen bilgiye göre, kampanyaya katılan inşaat şirketleri şunlar:

“Sur Yapı, Ağaoğlu, Artaş, Arven, Çukurova, DAP Yapı, Demir İnşaat, DKY İnşaat, Ege Yapı, EYG Group, Fer Yapı, Garanti Koza, Gürallar Yapı, İş GYO, Kuzu Grup, Mesa, Nef, Sinpaş, Solid, Torunlar GYO, Akkuş Gayrimenkul, Akzirve Gayrimenkul, AND Gayrimenkul, Antyapı, Babacan Holding, Baysaş, Cathay Group, Çalık Gayrimenkul, Gedizler, Haldız İnşaat, Halk GYO, Hasanoğlu Müh. İnş, Kiler GYO, Kütahya Seramik, Nuhoğlu, Obaköy Gayrimenkul, Polatyol, Tahincioğlu Gayrimenkul, Teknik Yapı, Yiğit Group ve 24 Gayrimenkul.”
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin