“Yeni sistem ciddi bir değişim ve reform sürecinin başlangıcı..”

Başkan Erdoğan'ı ve yönetim sisteminin ilk kabinesini kutlayarak başarılar dileyen KONUTDER Başkanı Z. Altan Elmas yeni dönemin ciddi bir değişim ve reform sürecinin başlangıcı olduğunu söyledi.

0
Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk kabinesinin Türkiye’nin geleceğine ilişkin net mesajlar verdiğini söyleyen Z. Altan Elmas “Yeni kabinede neredeyse ekonomiyle ilgili tüm bakanlıklar, konularında yetkin özel sektör ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinden seçildiğini görüyoruz” diyerek ülke yönetiminde özel sektörün bilgi birikimi ve tecrübelerinin daha yoğun kullanılacağına dikkat çekti.

Açıklamalarını; “Türk insanının dinamizmi, iş dünyasının yatırım iştahı ve güçlü bir siyasi iradeyle 2023 hedefleri yolunda vites yükseltilecek. Yeni sistemle birlikte bürokratik işlemler hızlanacak, karar mekanizmaları daha hızlı ve etkin işleyecek. Her alanda yeni yatırımlar hayata geçirilecek. Türkiye, güçlü bir başkanla başarılı bir ekonomi yönetimi görecek. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle birlikte ekonomide, özellikle makro ekonomik dengeleri sağlamlaştıracak kapsamlı bir programın bir an evvel hayata geçirilmesi gerekiyor” şeklinde sürdüren Elmas; “Ülkemizin üretim, ihracat, yatırım ve büyüme rakamlarının yükseleceğine inanıyoruz. Bugün dünyada güçlü bir ülke olmak, güçlü bir ekonomi olmakla mümkündür. Bizler yeni dönemde ülkemizin ilerlemesi ve hız kesmeden 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru ilerlemesi, dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına girebilmesi için KONUTDER olarak üzerimize düşen her türlü görevi yerine getireceğiz. Bu süreçte sorunlarımızı hızla çözüp 81 milyonun refahı için el ele, gönül gönüle, birlik ve beraberlik içinde geleceğimize doğru yürüyeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin