Yavuz Gülhan “Projelerimizi geleceğe miras bırakmak istiyoruz”

YG İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Gülhan, konut projelerinde güvenin kendileri için kardan daha önde geldiğini ve projelerini gelecek nesillere miras bırakmak istediklerini söyledi. 

0

YG İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Gülhan, konut projelerinde güvenin kendileri için kardan daha önde geldiğini ve projelerini gelecek nesillere miras bırakmak istediklerini söyledi.

Gülhan, Yakapark projesinin lansmanının ardından emlakdream.com’a yaptığı açıklamada bölgede 40 yılı aşkın süredir inşaat yaptıklarını ve bugüne kadar 30 bini aşkın üretim gerçekleştirdiklerini belirtti.

“Aile bağları üzerine kurulu bir proje”

Aile bağları üzerine kurulu bir proje hayata geçirdiklerini anlatan Gülhan, “Projemiz, yer üstü 20 bin metrekare, sosyal tesis ve otoparktan oluşan yer altı ise 14 bin 500 metrekare olmakla beraber toplam 34 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip. Yakapark projesi, yaklaşık 6 bin 300 metrekare arazi üzerinde ikisi 12’şer ve biri 16 katlı olmak üzere 3 blokta 166 konuttan meydana geliyor.” dedi.

Gülhan, projenin sosyal alanları da değinerek, “Hobi bahçesi, barbekü alanları, şelale ve seyir bölümü, kreş market gibi pek çok sosyal alan var. Bölgede bu tarz projeye ihtiyacı olan çok sayıda aile var. Onları ev sahibi yapmak istedik. Çok büyük kar hedefimiz olmadı. Güven bizim için daha önemli. Projelerimizi geleceğe miras bırakmak istiyoruz.” diye konuştu.

“Lansmana özel avantajlar sunduk”

Lansmana özel fiyatlar sunduklarını dile getiren Gülhan, “Çok sayıda ödeme planımız var. Kişiye özel ödeme koşulları sunuyoruz. Metrekaresi 3 bin 800 TL’den satışa sunuldu.  Projede banka kredisiyle yüzde 25 peşin 120 ay vadeli taksit imkanından yararlanmak mümkün. Kendi bünyemizde de yüzde 30 peşin 70 ay vade farksız fırsat sunuyoruz. 2019 Eylül ayı teslim. Yüzde 20’si tamamlandı. Hafriyat işlemleri bitti. Su basman kotuna geldik.” şeklinde konuştu.

Gülhan, çevreci bir proje yaptıklarını kaydederek, “Lavabo ve banyolardaki suları arıttıktan ona peyzaj sulamasında kullanıyoruz. Aidat bedellerinde indirim oluyor. Güneş enerjisiyle peyzaj aydınlatması yapıyoruz. Projenin tamamının ortak alanlarının güneş enerjisinden yararlandırılması üzerine çalışmalar devam ediyor.” ifadelerini kullandı.  

“Kartal’da ayrılmayacağız”

Kartal’dan hiç ayrılmayacaklarını belirten Gülhan, şöyle devam etti:

“Pendik’te görüşmelerimizin devam ettiği projemiz var. Önümüzdeki 6 yılda proje yapabilecek arazimiz ve 50 milyon liranın üzerinde arazi yatırımımız bulunuyor. Bu proje 50 milyon inşaat, 10 milyon araziyle birlikte 60 milyon liralık bir yatırım. Kentsel dönüşüm alanı burası. 110 dönümünüz 17 dönümü şehir parkı 10 dönüm temel eğitim alanına komşu bir proje. Konutların 60 tanesi hak sahiplerine teslim edilecek.”

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin