20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaVideolarEmlakdream.tvVenara Güneşli'de yüzde 1 KDV, sıfır tapu masrafı ile cazip yatırım fırsatı...

Venara Güneşli’de yüzde 1 KDV, sıfır tapu masrafı ile cazip yatırım fırsatı…

Konut ve taahhüt projeleri ile sektörde adından başarıyla söz ettiren İnaş Yapı ve Conoğlu Şirketler Gurubu Venara Güneşli projesinde güçlerini birleştiriyor.

Venara Güneşli projesinin lansman toplantısında İnaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yunus Özen ve Conoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Conoğlu emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e projenin detaylarını anlattı.

İçinde 3.500 metrekare peyzaj alanı olan projede basketbol sahası, Türk hamamı, sauna, fitness toplantı salonları, kapalı otopark, elektrikli şarj üniteleri gibi zengin sosyal alanları yer alacak.

Bu bölgenin müteahhitiyiz…

İnaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yunus Özen “ Projemizi yatırım değeri olarak İstanbul’un en nadide yerlerinden biri olan Güneşli’de hayata geçiriyoruz. Canoğlu İnşaat ile beraber biz yatırımlarımızı bu bölgede yapıyoruz. Bundan sonraki projelerimizi de bu bölgede yapmaya devam edeceğiz. Bu bölgenin müteahhitleri olarak kentsel dönüşüme destek vermek için özellikle kentsel dönüşüm projelerinde yoğunlaşacağız.

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir

Temelleri atılan projemizin teslimini 28 ay içinde yapmayı planlıyoruz. Projelerimizi genellikle tarihinden önce yetiştiririz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.” Dedi.

Sanayiden Kentsel Dönüşüm %1 KDV, sıfır tapu masrafı avantajı…

Conoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Conoğlu “Güneşli Osmanpaşa Caddesi üzerinde 8 bin metrekarelik arsa üzerinde kurulu projemiz kentsel dönüşüm projesi olduğu için %1 KDV, sıfır tapu masrafı avantajı ile öne çıkıyor.

Sosyal imkanları olarak basketbol sahası, Türk hamamı, sauna, fitness toplantı salonları, kapalı otopark, elektrikli şarj üniteleri hepsi mevcut.

İstanbul’un her tarafına  Gebze’ye kadar ulaşabilecek, Marmaray hattına gidebilecek, Halkalı, Aksaray E5 metrobüs birleşim noktası olan Mimar Sinan metro durağına 50 metre mesafedeyiz. Metronun mart ayında projeden önce açılışı yapılacak. Projemize değer katacak.” dedi.

Projede konut sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak dükkan ve mağazalar olacak.Bu sayede evlerinden uzaklaşmadan restoran ve kafelerde sosyalleşebilecekler yaşamlarını konforlu bir hale getirecekler. Proje oteller bölgesinde üniversite ve hastanelerin tam merkezinde yer alıyor.

36 aya varan taksitlendirme imkanı

Peşin alımlarda indirimlerin yanı sıra konut alıcılarına yüzde 35’den başlayan peşinatlarla 36 aya varan taksitlendirme olanakları yanı sıra projede daireler lansmana özel olarak 4.650.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Lansmana özel olarak 1+1’lerde 4 milyon 650 bin liradan başlıyor 6 milyon 209 bin liraya yükseliyor.  2+1’ler  7 milyon 567 bin lira ile 10 milyon 226 bin lira aralığında, 3+1’lerde de 10 milyon 372 bin lira ile 12 milyon 360 bin lira arasında değişiyor.

Konumu ve üstün özellikleriyle kazançlı bir yatırım vadeden Venara Güneşli projesi, kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan büyüklükleri 70 ila 151 metrekare arasında değişen; 1+1’lerde brüt 70 ile 75 metrekare, 2+1’lerde 108 ile 123 metrekare ve 3+1’lerde de 151 metrekare olarak planlandı. 12 katlı 2 bloktan oluşan proje, daire sahiplerinin her türlü sosyal aktivite ihtiyacını karşılayacak.

Konut ve taahhüt projeleri ile sektörde adından başarıyla söz ettiren İnaş Yapı ve Conoğlu Şirketler Gurubu Venara projelerini eşsiz lokasyonlarında özellikle Güneşli bölgesinde hayata geçirmeyi hedefliyor. Onur Marketleri’nin iştiraki olan İnaş Yapı parakende sektörünün güçlü firmalarından Özen Grup-Onur marketlerinden aldığı güç ve tecrübe ile Conoğlu Şirketler Gurubu ile yeni yatırımlarına devam edecek. İnaş Yapı, Çorlu’da 248 konutlu Venara Çorlu projesi ve Bağcılar’da 422 konutlu kentsel dönüşüm projesi olan Venara Bağcılar’ı tamamlayarak 2019 yılında sahiplerine teslim etmişti. Üçüncü proje olan Venara Güneşli, Conoğlu Şirketler Grubu’nun 8 bin metrekarelik sanayi dönüşümü arsası üzerinde kat karşılığı yöntemiyle geliştirilecek.

.

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI