5 Şubat 2023 Pazar
Ana SayfaSektörden HaberlerVelux Yalıkavak projesinde inşaat başladı..

Velux Yalıkavak projesinde inşaat başladı..

SF Yıldız İnşaat, Fırat Lifestyle ve Ata Yıldız Grup ortaklığıyla Muğla Bodrum’da temelleri atılan Velux Yalıkavak projesi; 2+1, 3+1, 5+1 ve 6+1 tipte, tümü deniz manzaralı olan 18 adet rezidans ve 65 adet özel villadan oluşuyor.

64 bin metrekarelik proje alanına sahip ve toplam 83 adet konutun yer alacağı Velux Yalıkavak, Bodrum’un yeni gözdesi olmaya hazırlanıyor. Kullanıcılarına 2023 yılında teslim edilecek projede, ön talep toplama süreci ise devam ediyor.

Bodrum’un en gözde turizm merkezlerinden biri olan Yalıkavak’ta yer alan SF Yıldız İnşaat, Fırat Life Style ve Atayıldız Grup’un yeni yatırımında, her konuta özel havuzlar bulunurken, projenin kendine ait sahil ve iskelesi de kullanıcılarına ayrıcalık sağlıyor.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Fırat Life COO’su Ahmet Fırat, “Doğanın içinde, doğayla bütünleşik mottosu ile hayata geçirdiğimiz Velux Yalıkavak, bölge mimarisi esas alınarak ve yöreye özgü dokunuşlarla inşa ediliyor. Projede yer alan her konutta kullanıcılarımız muhteşem bir manzaraya uyanacak. Ayrıca çevre düzenlemesi yapılmış, yemyeşil bahçesinde keyifle vakit geçirilebilecek ve engin deniziyle, sımsıcak güneşin ve doğanın tüm ihtişamının seyredileceği bir yaşam alanını da kullanıcılarımıza sunmayı hedefliyoruz.

Diğer tüm projelerimizde olduğu gibi yeni projemiz için oldukça heyecanla çalışıyoruz. Her bir detay incelikle düşünülüyor ve büyük bir özenle hayata geçiriliyor. Deniz taksiden, çocuk kulübüne, ısıtmalı kapalı yüzme havuzundan, eğlence alanlarına kadar, her şey lüks yaşam standartları düşünülerek kullanıcılarımız için hazırlanıyor” dedi.

Bodrum her mevsim güzel..

Projelerinin Bodrum Gümüşlük ile Yalıkavak arasındaki Koyunbaba mevkiinde ve Yalıkavak Marina’ya 5-7 dakika uzaklıkta bulunduğunu belirten Fırat, açıklamalarını şöyle tamamladı:

“Zemin etüdü ve yapı denetimi yapılmış, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun şekilde inşa edilen proje, açık otopark, teras ve tek villa içinde özgürce yaşanan otonom odalar gibi özellikleri de barındırıyor. Velux Yalıkavak’ın sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı havuz, mülk özelinde sahil ve iskele, spor salonu, spa, restoran ve sahil kafeleriyle market ve ev servis hizmetleri de yer alıyor. Böylece kullanıcılarımıza dört mevsim boyunca konforlu yaşama uygun imkanlar sunuluyor.” 

RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
342 YAZI